fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Білорусі легалізували blockchain

U Bilorusi legalizuvaly blockchain
Президент Білорусі підписав декрет стосовно підтримки та розвитку IT-технологій в економіці. Серед інших положень документу — легалізація стартапів та ініціатив, що працюють на основі технології blockchain. Це відкриває можливості до легалізації майнінґу в країні та операцій із криптовалютами
Prezydent Bilorusi pidpysav dekret stosovno pidtrymky ta rozvytku IT-tehnologij v ekonomici. Sered inšyh položeń dokumentu — legalizacija startapiv ta iniciatyv, ščo pracjujuť na osnovi tehnologiї blockchain. Ce vidkryvaje možlyvosti do legalizaciї majninğu v kraїni ta operacij iz kryptovaljutamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Очільник білоруської держави Олександр Лукашенко поставив підпис під декретом Про розвиток цифрової економіки. Про це він також заявив на зустрічі із представниками бізнесу та ділових кіл, організованій його адміністрацією. Серед інших питань йшлося і про blockchain та інші технології цифрової ери. Як підписання документу вплине на перспективи blockchain у Білорусі. За словами Лукашенка, головною метою підписання документу є створеня в країні умов, завдяки яким світові IT-компанії відкриватимуть тут свої представництва та центри розробки для створення продуктів, що затребувані на світовому ринку. Другим завданням документу президент Білорусі назвав інвестиції у майбутнє. Він твердить, що документ відкриє більше можливостей для розбудови кадрової бази та зміцнення освітнього потенціалу країни. І третій пункт, реалізації якого має посприяти документ — запровадження найновіших фінансових інструментів та технологій у Білорусі. Президент Білорусі амбітно проголосив, що його країна стане першою, що офіційно відкриває широкі можливості для роботи із криптовалютами та технологією blockchain та прагне створити регіональний центр із компетенцій у цій сфері. Невідомо, чи лобіювали це рішення представники криптоіндустрії. Нагадаємо, раніше ми публікували конспект виступу Андрія Великого стосовно криптотехнологій та виводу стартапів на blockchain для публічного розміщення токенів (ICO).  
Реклама 👇 Замовити

Очільник білоруської держави Олександр Лукашенко поставив підпис під декретом «Про розвиток цифрової економіки». Про це він також заявив на зустрічі із представниками бізнесу та ділових кіл, організованій його адміністрацією. Серед інших питань йшлося і про blockchain та інші технології цифрової ери.

Як підписання документу вплине на перспективи blockchain у Білорусі

За словами Лукашенка, головною метою підписання документу є створеня в країні умов, завдяки яким світові IT-компанії відкриватимуть тут свої представництва та центри розробки для створення продуктів, що затребувані на світовому ринку.

Другим завданням документу президент Білорусі назвав «інвестиції у майбутнє». Він твердить, що документ відкриє більше можливостей для розбудови кадрової бази та зміцнення освітнього потенціалу країни. І третій пункт, реалізації якого має посприяти документ — запровадження найновіших фінансових інструментів та технологій у Білорусі. Президент Білорусі амбітно проголосив, що його країна стане першою, що офіційно відкриває широкі можливості для роботи із криптовалютами та технологією blockchain та прагне створити регіональний центр із компетенцій у цій сфері. Невідомо, чи лобіювали це рішення представники криптоіндустрії.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, раніше ми публікували конспект виступу Андрія ВеликогоУ Білорусі легалізували blockchain 1Андрій Великий: «ICO — не легкий і не швидкий спосіб залучити гроші» стосовно криптотехнологій та виводу стартапів на blockchain для публічного розміщення токенів (ICO).

 

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: