fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки мільярдів витратили на ICO з 2014 року

Stalo vidomo, skiľky miľjardiv vytratyly na ICO z 2014 roku
Криптовалютний стартап Elementus підрахував, що із 2014 року в рамках ICO було продано токенів на $6,4 млрд
Kryptovaljutnyj startap Elementus pidrahuvav, ščo iz 2014 roku v ramkah ICO bulo prodano tokeniv na $6,4 mlrd
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Продаж токенів та ICO — дві теми, що найчастіше обговорювалися цьогоріч в контексті дискусій навколо криптовалют. Але скільки насправді інвестують учасники ринку в криптопроекти через купівлю токенів? Оцінку ринку склали в одному із криптовалютних стартапів. Як виглядав процес розвитку ICO для криптостартапів. Криптовалютний стартап Elementus створив анімовану візуалізацію для розвитку продаж токенів на відкритому ринку та темпів залучення капіталу під проекти внаслідок ICO. При цьому було використано статистику із відкритих джерел за минулі 4 роки у помісячному розрізі. Візуалізацію цього процесу зібрали на відео. Перші три роки, відколи почалося розміщення токенів для криптотехнологічних стартапів, були доволі повільними з точки зору технологій. Проте вже в травні 2017 року відбувся справжній прорив. Десятки розміщень токенів пройшли майже одночасно, залучивши десятки мільйонів доларів як від досвічених інвесторів, так і від новачків у криптотехнологіях. Попри те, що темпи зростання залучених токенів трохи пригальмували, найпопулярнішими залишаються проекти на блокчейнах Ethereum та Bitcoin. Саме вони продовжують найчастіше використовувати емісію токенів на солідні суми коштів для інвестування ідей на крипторинку: Раніше ми розповідали вам про те, як виглядав ринок криптовалют у III кварталі 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

Продаж токенів та ICO — дві теми, що найчастіше обговорювалися цьогоріч в контексті дискусій навколо криптовалют. Але скільки насправді інвестують учасники ринку в криптопроекти через купівлю токенів? Оцінку ринку склали в одному із криптовалютних стартапів.

Як виглядав процес розвитку ICO для криптостартапів

Криптовалютний стартап Elementus створив анімовану візуалізацію для розвитку продаж токенів на відкритому ринку та темпів залучення капіталу під проекти внаслідок ICO. При цьому було використано статистику із відкритих джерел за минулі 4 роки у помісячному розрізі.

Візуалізацію цього процесу зібрали на відео. Перші три роки, відколи почалося розміщення токенів для криптотехнологічних стартапів, були доволі повільними з точки зору технологій. Проте вже в травні 2017 року відбувся справжній «прорив». Десятки розміщень токенів пройшли майже одночасно, залучивши десятки мільйонів доларів як від досвічених інвесторів, так і від новачків у криптотехнологіях.

Попри те, що темпи зростання залучених токенів трохи пригальмували, найпопулярнішими залишаються проекти на блокчейнах Ethereum та Bitcoin. Саме вони продовжують найчастіше використовувати емісію токенів на солідні суми коштів для інвестування ідей на крипторинку:

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Стало відомо, скільки мільярдів витратили на ICO з 2014 року

Раніше ми розповідали вам про те, як виглядав ринок криптовалют у III кварталі 2017 рокуСтало відомо, скільки мільярдів витратили на ICO з 2014 року 1Bitcoin та всі-всі-всі — ринок криптовалют у III кварталі 2017-го.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: