Реклама

Стало відомо, скільки мільярдів витратили на ICO з 2014 року

Čytaty latynkoju
Стало відомо, скільки мільярдів витратили на ICO з 2014 року

Продаж токенів та ICO — дві теми, що найчастіше обговорювалися цьогоріч в контексті дискусій навколо криптовалют. Але скільки насправді інвестують учасники ринку в криптопроекти через купівлю токенів? Оцінку ринку склали в одному із криптовалютних стартапів.

Як виглядав процес розвитку ICO для криптостартапів

Криптовалютний стартап Elementus створив анімовану візуалізацію для розвитку продаж токенів на відкритому ринку та темпів залучення капіталу під проекти внаслідок ICO. При цьому було використано статистику із відкритих джерел за минулі 4 роки у помісячному розрізі.

Візуалізацію цього процесу зібрали на відео. Перші три роки, відколи почалося розміщення токенів для криптотехнологічних стартапів, були доволі повільними з точки зору технологій. Проте вже в травні 2017 року відбувся справжній «прорив». Десятки розміщень токенів пройшли майже одночасно, залучивши десятки мільйонів доларів як від досвічених інвесторів, так і від новачків у криптотехнологіях.

Попри те, що темпи зростання залучених токенів трохи пригальмували, найпопулярнішими залишаються проекти на блокчейнах Ethereum та Bitcoin. Саме вони продовжують найчастіше використовувати емісію токенів на солідні суми коштів для інвестування ідей на крипторинку:

Стало відомо, скільки мільярдів витратили на ICO з 2014 року

Раніше ми розповідали вам про те, як виглядав ринок криптовалют у III кварталі 2017 рокуBitcoin та всі-всі-всі — ринок криптовалют у III кварталі 2017-го.