fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

$16 тис і росте — Bitcoin поставив скептиків у глухий кут

$16 tys i roste — Bitcoin postavyv skeptykiv u gluhyj kut
Схоже, скоро нашій редакції доведеться запровадити рубрику «жодного дня без біткоїнів» — найпопулярніша криптовалюта світу перетнула позначку у $16 тис сьогодні вдень. Зміна курсу склала майже +30% від вартості за попередній день
Shože, skoro našij redakciї dovedeťsja zaprovadyty rubryku «žodnogo dnja bez bitkoїniv» — najpopuljarniša kryptovaljuta svitu peretnula poznačku u $16 tys śogodni vdeń. Zmina kursu sklala majže +30% vid vartosti za poperednij deń
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Легкий парадокс. Раніше зростання криптовалют із чільної десятки списку відбувалося синхронно або практично синхронно. Натомість вже другу добу поспіль спостерігається падіння курсів основних криптовалют до долара США — окрім Bitcoin. Ця валюта продовжує дорожчати. Темпи розстання за минулі 24 години склали майже 30% за даними CoinMarketCap. Крім того, нещодавно стало відомо, що більшість інвесторів та власників різних криптовалют найбільш позитивно оцінюють перспективи саме біткоїнів. Натомість Ethereum (ефір) сприймається в основному як технологічний інструмент завдяки смарт-контрактам. Чи не вперше розмір інвестицій в ICO перевищив обсяги надходження венчурних інвестицій — $2,38 млрд проти $1,95 млрд. Токени при цьому пережили сплеск диверсифікації — понад 100 криптофондів на основі токенів запустилися протягом одного кварталу. Проте зростання капіталовкладень через токени було частково пригальмоване завдяки законодавчому рішенню влади Китаю заборонити ICO в країні. Регуляторні органи в США — зокрема SEC — випустили докладний посібник із проведення ICO в законному руслі. Чиказька біржа зареєструвала LedgerX як організацію із торгівлі деривативами. Відбувається поступове визнання токенів та криптовалют як похідних фінансових інструментів, валідних для біржової торгівлі. Технічні фахівці неодноразово звертали увагу спільноти на те, що швидкість роботи мережі Bitcoin сповільнюється. Минулий квартал це лише довів на практиці, коли почався медіа-хайп та спекулятивне зростання курсу. Відтак майнінґ криптовалюти став на 50% складнішим, а гешрейт в середньому уповільнився вшестеро. Якщо тенденція збережеться, то видобуток нових коїнів втратить колишню привабливість. Раніше ми вже публікували точку зору про те, що курс найпопулярнішої криптовалюти штучно накручується в тому числі виробниками майнінґового обладнання, які хочуть зберігати попит на нього.
Реклама 👇 Замовити

Легкий парадокс

Раніше зростання криптовалют із чільної десятки списку відбувалося синхронно або практично синхронно. Натомість вже другу добу поспіль спостерігається падіння курсів основних криптовалют до долара США — окрім Bitcoin. Ця валюта продовжує дорожчати. Темпи розстання за минулі 24 години склали майже 30% за даними CoinMarketCap.

Крім того, нещодавно стало відомо, що більшість інвесторів та власників різних криптовалют найбільш позитивно оцінюють$16 тис і росте — Bitcoin поставив скептиків у глухий кут 1Bitcoin та всі-всі-всі — ринок криптовалют у III кварталі 2017-го перспективи саме біткоїнів. Натомість Ethereum («ефір») сприймається в основному як технологічний інструмент завдяки смарт-контрактам. Чи не вперше розмір інвестицій в ICO перевищив обсяги надходження венчурних інвестицій — $2,38 млрд проти $1,95 млрд. Токени при цьому пережили сплеск диверсифікації — понад 100 криптофондів на основі токенів запустилися протягом одного кварталу. Проте зростання капіталовкладень через токени було частково пригальмоване завдяки законодавчому рішенню влади Китаю заборонити ICO в країні. Регуляторні органи в США — зокрема SEC — випустили докладний посібник із проведення ICO в законному руслі. Чиказька біржа зареєструвала LedgerX як організацію із торгівлі деривативами. Відбувається поступове визнання токенів та криптовалют як похідних фінансових інструментів, валідних для біржової торгівлі.

Технічні фахівці неодноразово звертали увагу спільноти на те, що швидкість роботи мережі Bitcoin сповільнюється. Минулий квартал це лише довів на практиці, коли почався «медіа-хайп» та спекулятивне зростання курсу. Відтак майнінґ криптовалюти$16 тис і росте — Bitcoin поставив скептиків у глухий кут 2Чи варто вам ставати майнером? став на 50% складнішим, а гешрейт в середньому уповільнився вшестеро. Якщо тенденція збережеться, то видобуток нових коїнів втратить колишню привабливість. Раніше ми вже публікували точку зору$16 тис і росте — Bitcoin поставив скептиків у глухий кут 3Що відбувається з Bitcoin та Bitcoin Cash про те, що курс найпопулярнішої криптовалюти штучно «накручується» в тому числі виробниками майнінґового обладнання, які хочуть зберігати попит на нього.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

$16 тис і росте — Bitcoin поставив скептиків у глухий кут 4

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: