fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Один із найстаріших сервісів онлайн-коментування продано за $90 млн

Odyn iz najstarišyh servisiv onlajn-komentuvannja prodano za $90 mln
Маркетингова компанія Zeta Global викупила сервіс коментування на сайтах Disqus, запущений 10 років тому. Суму угоди не розкривають, однак джерела, близькі до угоди, твердять, що вона сягнула $90 млн. Основна мета придбання — доступ до бази даних та маркетингових можливостей сервісу
Marketyngova kompanija Zeta Global vykupyla servis komentuvannja na sajtah Disqus, zapuščenyj 10 rokiv tomu. Sumu ugody ne rozkryvajuť, odnak džerela, blyźki do ugody, tverdjať, ščo vona sjagnula $90 mln. Osnovna meta prydbannja — dostup do bazy danyh ta marketyngovyh možlyvostej servisu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про нового власника Disqus. Угода на $90 млн — вже 11-та за рахунком для Zeta за 10 років роботи маркетингової агенції. Зазвичай компанія купує стартапи та сервіси, повязані зі штучним інтелектом, машинним навчанням та рекламними технологіями. Disqus стане свого роду винятком у цій черзі придбаних проектів. Проте у компанії вважають, що сервіс дасть їм змогу покращити можливості таргетування та збору даних про клієнтів компаній на сайтах, які цікавляться інтернет-маркетингом та точковими продажами. Як працюватиме сервіс коментування надалі Disqus надає маркетологам можливість таргетування за інтересами, які вказує користувач у профілі та у своїх коментарях — а також відстежувати активність у онлайн-просторі. Проте чи будуть ці технології використані та модифіковані, а чи залишаться без змін як окремий сервіс коментування — достеменно неясно. У Zeta обіцяють дати сервісу коментування можливості використати інструментарій штучного інтелекту та персоналізації для брендів та видавців. Сервіс коментування було запущено ще 2007 року і він став одним із ключових для більшості сайтів. Його конкурентами на більшості сайтів стали Intense Debate (придбаний компанією Automattic у 2008 році) та Livefyre (був придбаний компанією Adobe у 2016 році). Раніше ми розповідали вам про український стартап, котрий увійшов до чільної двадцятки проектів з усього світу на конкурсі стартапів під час конференції інновацій WebSummit 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про нового власника Disqus

Угода на $90 млн — вже 11-та за рахунком для Zeta за 10 років роботи маркетингової агенції. Зазвичай компанія купує стартапи та сервіси, пов’язані зі штучним інтелектомОдин із найстаріших сервісів онлайн-коментування продано за $90 млн 170% топ-менеджерів інвестуватимуть в штучний інтелект — дані PwC, машинним навчанням та рекламними технологіями. Disqus стане свого роду винятком у цій черзі придбаних проектів. Проте у компанії вважають, що сервіс дасть їм змогу покращити можливості таргетування та збору даних про клієнтів компаній на сайтах, які цікавляться інтернет-маркетингом та точковими продажами.

Як працюватиме сервіс коментування надалі

Disqus надає маркетологам можливість таргетування за інтересами, які вказує користувач у профілі та у своїх коментарях — а також відстежувати активність у онлайн-просторі. Проте чи будуть ці технології використані та модифіковані, а чи залишаться без змін як окремий сервіс коментування — достеменно неясно. У Zeta обіцяють дати сервісу коментування можливості використати інструментарій штучного інтелекту та персоналізації для брендів та видавців.

Сервіс коментування було запущено ще 2007 року і він став одним із ключових для більшості сайтів. Його конкурентами на більшості сайтів стали Intense Debate (придбаний компанією Automattic у 2008 році) та Livefyre (був придбаний компанією Adobe у 2016 році).

Раніше ми розповідали вам про український стартап, котрий увійшовОдин із найстаріших сервісів онлайн-коментування продано за $90 млн 2Український стартап Octogin увійшов до ТОП-200 проектів на Web Summit 2017 до чільної двадцятки проектів з усього світу на конкурсі стартапів під час конференції інновацій WebSummit 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: