Один із найстаріших сервісів онлайн-коментування продано за $90 млн

Čytaty latynkoju
Один із найстаріших сервісів онлайн-коментування продано за $90 млн

Що варто знати про нового власника Disqus

Угода на $90 млн — вже 11-та за рахунком для Zeta за 10 років роботи маркетингової агенції. Зазвичай компанія купує стартапи та сервіси, пов’язані зі штучним інтелектом70% топ-менеджерів інвестуватимуть в штучний інтелект — дані PwC, машинним навчанням та рекламними технологіями. Disqus стане свого роду винятком у цій черзі придбаних проектів. Проте у компанії вважають, що сервіс дасть їм змогу покращити можливості таргетування та збору даних про клієнтів компаній на сайтах, які цікавляться інтернет-маркетингом та точковими продажами.

Як працюватиме сервіс коментування надалі

Disqus надає маркетологам можливість таргетування за інтересами, які вказує користувач у профілі та у своїх коментарях — а також відстежувати активність у онлайн-просторі. Проте чи будуть ці технології використані та модифіковані, а чи залишаться без змін як окремий сервіс коментування — достеменно неясно. У Zeta обіцяють дати сервісу коментування можливості використати інструментарій штучного інтелекту та персоналізації для брендів та видавців.

Сервіс коментування було запущено ще 2007 року і він став одним із ключових для більшості сайтів. Його конкурентами на більшості сайтів стали Intense Debate (придбаний компанією Automattic у 2008 році) та Livefyre (був придбаний компанією Adobe у 2016 році).

Раніше ми розповідали вам про український стартап, котрий увійшовУкраїнський стартап Octogin увійшов до ТОП-200 проектів на Web Summit 2017 до чільної двадцятки проектів з усього світу на конкурсі стартапів під час конференції інновацій WebSummit 2017 року.