fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

70% топ-менеджерів інвестуватимуть в штучний інтелект — дані PwC

70% top-menedžeriv investuvatymuť v štučnyj intelekt — dani PwC
Хвиля нових технологій докотилася і до банківської та фінансової сфери — дослідження PwC свідчить: упродовж наступних трьох років нас чекає хвиля інвестицій у штучний інтелект, криптовалюти та інтернет речей
Hvylja novyh tehnologij dokotylasja i do bankivśkoї ta finansovoї sfery — doslidžennja PwC svidčyť: uprodovž nastupnyh tŕoh rokiv nas čekaje hvylja investycij u štučnyj intelekt, kryptovaljuty ta internet rečej
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чільне місце посідає штучний інтелект. Про це свідчать дані дослідження Digital IQ, підготованого аналітичної компанією PwC. В які ключові технології мають намір інвестувати керівники фінансових компаній?. Згідно із отриманими результатами, майже 70% із 2216 опитаних мають намір інвестувати у штучний інтелект (AI) та технології інтернету речей (IoT). Блокчейн, дрони та рішення для віртуальної реальності виявилися не настільки популярними. На них припадає лише 15% чи менше від загального числа опитаних. Загальний обсяг інвестицій у такі технології зберігає сталий рівень упродовж десятиліття. Як твердять аналітики PwC, попри те, що минуло вже 10 років, сума капіталовкладень у новітні технології незначно відрізняється сьогодні від попередніх значень. 2007 року середній обсяг інвестицій у новітні технології складав до 16,8% від загального бюджету компанії на технології. Зараз цей показник складає 17,9%. Великий бізнес та його керівники радше надають перевагу інвестиціям у хмарні технології та розширення технологічних можливостей робочого середовища, аніж інвестують у експерименти із технологіями на кшталт дронів чи штучного інтелекту. Кого охоплює це дослідження. В рамках Digital IQ було опитано 2216 представників бізнесу та IT-менеджерів, включно із 322 представниками фінансової та банківської сфери. Респондентів розділили на групи. 62% опитаних входять до складу компаній та організацій із рівнем виручки від $1 млрд і більше, а 38% працюють у компаніях із рівнем виручки між $500 млн та $1 млрд.
Реклама 👇 Замовити

Чільне місце посідає штучний інтелект. Про це свідчать дані дослідження Digital IQ, підготованого аналітичної компанією PwC.

В які ключові технології мають намір інвестувати керівники фінансових компаній?

Згідно із отриманими результатами, майже 70% із 2216 опитаних мають намір інвестувати у штучний інтелект (AI) та технології інтернету речей (IoT). Блокчейн70% топ-менеджерів інвестуватимуть в штучний інтелект — дані PwC 17 тез про майбутнє — до чого ми йдемо, дрони та рішення для віртуальної реальності виявилися не настільки популярними. На них припадає лише 15% чи менше від загального числа опитаних. Загальний обсяг інвестицій у такі технології зберігає сталий рівень упродовж десятиліття.

70% топ-менеджерів інвестуватимуть в штучний інтелект — дані PwC 2

Як твердять аналітики PwC, попри те, що минуло вже 10 років, сума капіталовкладень у новітні технології незначно відрізняється сьогодні від попередніх значень. 2007 року середній обсяг інвестицій у новітні технології складав до 16,8% від загального бюджету компанії на технології. Зараз цей показник складає 17,9%. Великий бізнес та його керівники радше надають перевагу інвестиціям у хмарні технології та розширення технологічних можливостей робочого середовища, аніж інвестують у експерименти із технологіями на кшталт дронів чи штучного інтелекту.

Кого охоплює це дослідження

В рамках Digital IQ було опитано 2216 представників бізнесу та IT-менеджерів, включно із 322 представниками фінансової та банківської сфери. Респондентів розділили на групи. 62% опитаних входять до складу компаній та організацій із рівнем виручки від $1 млрд і більше, а 38% працюють у компаніях із рівнем виручки між $500 млн та $1 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: