Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український стартап увійшов до ТОП-200 проектів на Web Summit 2017

Ukraїnśkyj startap uvijšov do TOP-200 proektiv na Web Summit 2017

Україну на Web Summit представляли майже 300 стартаперів із сотнею проектів, у тому числі Readdle, Ringlabs, Docsify, VindiTek YouScan, BIOsens, Artjoker, UPTech, Fantasy, Evo
Ukraїnu na Web Summit predstavljaly majže 300 startaperiv iz sotneju proektiv, u tomu čysli Readdle, Ringlabs, Docsify, VindiTek YouScan, BIOsens, Artjoker, UPTech, Fantasy, Evo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український проект Octogin – система для «розумного споживання» реклами в інтернеті – став одним із 200 стартапів, допущених до етапу пітчингу (захисту проектів) однієї з найбільших технологічних конференцій Web Summit 2017. Що пропонує Octogin Засновники компанії Octogin Олексій і Андрій Малицькі, а також Назар Гулик, називають свій проект «унікальною екосистемою для розумного споживання рекламного контенту». Завдяки цьому розширенню для Chrome користувачі зможуть самостійно вибирати і дивитися лише цікаві оголошення та ролики замість повного блокування реклами. Загалом у Web Summit 2017 брали участь понад 2 тис стартапів. Серед майже 60 тис зареєстрованих відвідувачів із 170 країн було близько 1,4 тис потенційних інвесторів. Раніше ми розповідали вам про те, що український стартап Petcube отримав черговий багатомільйонний раунд інвестицій від низки венчурних фондів.

Український проект Octogin – система для «розумного споживання» реклами в інтернеті – став одним із 200 стартапів, допущених до етапу пітчингу (захисту проектів) однієї з найбільших технологічних конференцій Web Summit 2017.

Що пропонує Octogin

Засновники компанії Octogin Олексій і Андрій Малицькі, а також Назар Гулик, називають свій проект «унікальною екосистемою для розумного споживання рекламного контенту». Завдяки цьому розширенню для Chrome користувачі зможуть самостійно вибирати і дивитися лише цікаві оголошення та ролики замість повного блокування реклами. Загалом у Web Summit 2017 брали участь понад 2 тис стартапів. Серед майже 60 тис зареєстрованих відвідувачів із 170 країн було близько 1,4 тис потенційних інвесторів.

Раніше ми розповідали вам про те, що український стартап Petcube отримав черговий багатомільйонний раунд інвестицій від низки венчурних фондів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: