fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Київ увійшов до 20 найзеленіших міст Європи

Kyїv uvijšov do 20 najzelenišyh mist Jevropy
Дослідник міського та заміського озеленення науковець Філіп Ґертнер оприлюднив список найзеленіших міст Європи. Київ увійшов до ТОП-20 цього списку
Doslidnyk miśkogo ta zamiśkogo ozelenennja naukoveć Filip Ğertner opryljudnyv spysok najzelenišyh mist Jevropy. Kyїv uvijšov do TOP-20 ćogo spysku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як було проведено класифікацію. Список складено за обидвами типами міст — малими та великими. Також обирав він й варіант найзеленішої столиці. Результати оцінювання були оприлюднені у формі порівняльної схеми. Київ також є у цьому переліку. Результати оцінки свідчать про вищий рівень озеленення у малих за розміром європейських столицях із низьким рівнем урбанізації. Київ увійшов до числа міст із високим рівнем озеленення. Хто посідає чільні місця у рейтингу. За результатами сукупної оцінки українська столиця увійшла до чільної двадцятки столичних міст Європи та стала першою у списку Найзеленіших міст Європи з населенням понад 2 млн із показником індексу рослинності 0,389. Для порівняння інші європейські столиці отримали такі показники: Берлін – 0,246, Лондон – 0,135, Монако – 0,439. Найбільш зеленим столичним містом Європи стало Сараєво з індексом 0,677. А от найменший рівень зелені спостерігається у Афінах (0,087). Раніше ми розповідали вам про те, що в Києві пропонують нову концепцію встановлення та використання МАФ. Вона передбачає уніфіковану форму та кольорове маркування в залежності від призначення та виду діяльності бізнесу, котрий використовує ту чи іншу малу архітектурну форму.
Реклама 👇 Замовити

Як було проведено класифікацію

Список складено за обидвами типами міст — малими та великими. Також обирав він й варіант найзеленішої столиці. Результати оцінювання були оприлюднені у формі порівняльної схеми. Київ також є у цьому переліку.

Результати оцінки свідчать про вищий рівень озеленення у малих за розміром європейських столицях із низьким рівнем урбанізації. Київ увійшов до числа міст із високим рівнем озеленення.

Хто посідає чільні місця у рейтингу

За результатами сукупної оцінки українська столиця увійшла до чільної двадцятки столичних міст Європи та стала першою у списку «Найзеленіших міст Європи з населенням понад 2 млн» із показником індексу рослинності 0,389. Для порівняння інші європейські столиці отримали такі показники:

  • Берлін – 0,246,
  • Лондон – 0,135,
  • Монако – 0,439.

Найбільш зеленим столичним містом Європи стало Сараєво з індексом 0,677. А от найменший рівень зелені спостерігається у Афінах (0,087). Раніше ми розповідали вам про те, що в Києві пропонуютьКиїв увійшов до 20 найзеленіших міст Європи 1Міська влада у Києві пропонує нову концепцію МАФ нову концепцію встановлення та використання МАФ. Вона передбачає уніфіковану форму та кольорове маркування в залежності від призначення та виду діяльності бізнесу, котрий використовує ту чи іншу малу архітектурну форму.

Київ увійшов до 20 найзеленіших міст Європи 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: