Київ увійшов до 20 найзеленіших міст Європи

Čytaty latynkoju
Київ увійшов до 20 найзеленіших міст Європи

Як було проведено класифікацію

Список складено за обидвами типами міст — малими та великими. Також обирав він й варіант найзеленішої столиці. Результати оцінювання були оприлюднені у формі порівняльної схеми. Київ також є у цьому переліку.

Результати оцінки свідчать про вищий рівень озеленення у малих за розміром європейських столицях із низьким рівнем урбанізації. Київ увійшов до числа міст із високим рівнем озеленення.

Хто посідає чільні місця у рейтингу

За результатами сукупної оцінки українська столиця увійшла до чільної двадцятки столичних міст Європи та стала першою у списку «Найзеленіших міст Європи з населенням понад 2 млн» із показником індексу рослинності 0,389. Для порівняння інші європейські столиці отримали такі показники:

  • Берлін – 0,246,
  • Лондон – 0,135,
  • Монако – 0,439.

Найбільш зеленим столичним містом Європи стало Сараєво з індексом 0,677. А от найменший рівень зелені спостерігається у Афінах (0,087). Раніше ми розповідали вам про те, що в Києві пропонуютьМіська влада у Києві пропонує нову концепцію МАФ нову концепцію встановлення та використання МАФ. Вона передбачає уніфіковану форму та кольорове маркування в залежності від призначення та виду діяльності бізнесу, котрий використовує ту чи іншу малу архітектурну форму.