fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Арештовані активи в Україні продаватимуть через blockchain-платформу

Areštovani aktyvy v Ukraїni prodavatymuť čerez blockchain-platformu
Система електронних торгів арештованим майном «СЕТАМ» провела перші у світі електронні торги на базі blockchain. Крім того, проект перейменовано на OpenMarket
Systema elektronnyh torgiv areštovanym majnom «SETAM» provela perši u sviti elektronni torgy na bazi blockchain. Krim togo, proekt perejmenovano na OpenMarket
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зміниться із запровадженням технології blockchain. За словами заступника Міністра юстиції України Сергія Петухова, перехід на blockchain — це ще один крок до того, щоб зробити Систему електронних торгів арештованим майном максимально чесною й безпечною. Інформація про торги буде доступна усім, тож у громадян більше не буде причин боятися можливих маніпуляцій з інформацією. Раніше Мінюст уклав меморандум з компанією BitFury щодо переводу на нову систему аукціонів платформи СЕТАМ та реєстру нерухомого майна. Мета — збільшити захищеність інформації та права власності у реєстрах. Генеральний директор ДП СЕТАМ Віктор Вишньов у свою чергу зауважив, що blockchain являє собою передову технологію, яка повністю унеможливлює підробку інформації в базах даних і дає можливість обробляти до 1 млрд транзакцій на добу. Детальніше про суть blockchain ви можете прочитати у нашому окремому матеріалі. Дані, що надходитимуть до нової платформи, зберігатимуться на кількох серверах і буде розміщена на публічному сервері. Таким чином всі зможуть спостерігати за процесом торгів в режимі реального часу без ризику втрати історичних даних. Більше того, перевірити інформацію про кожен крок торгів можна, скопіювавши хеш-код транзакції, а потім вставивши його у відповідне поле на сайті blockchain.gov.ua. Які можливості несе blockchain для громадян та бізнесу. Представники державних структур кажуть, що серед перспективних напрямків роботи аукціону — відкриття для населення торгів природніми ресурсами, зокрема вугіллям, деревиною, зерном. За словами голови Державного агентства з питань електронного урядування Олександра Риженка, нова технологія зробить аукціони максимально відкритими для громадськості та унеможливить будь-які зловживання під час їх проведення без жодного ризику для їхньої безпеки. Як зауважив співзасновник компанії BitFury Валерій Вавілов, технологія blockchain дає можливість повністю ліквідувати будь-які можливості для маніпулювання даними. Разом з тим, будь-хто з учасників аукціону зможе перевірити, що дані про нього були внесені в базу даних без змін.
Реклама 👇 Замовити

Що зміниться із запровадженням технології blockchain

За словами заступника Міністра юстиції України Сергія Петухова, перехід на blockchain — це ще один крок до того, щоб зробити Систему електронних торгів арештованим майном максимально чесною й безпечною. Інформація про торги буде доступна усім, тож у громадян більше не буде причин боятися можливих маніпуляцій з інформацією. Раніше Мін’юст уклавАрештовані активи в Україні продаватимуть через blockchain-платформу 1Конфіскат з блокчейном: в Україні — перший у світі електронний Blockchain-аукціон меморандум з компанією BitFury щодо переводу на нову систему аукціонів платформи СЕТАМ та реєстру нерухомого майна. Мета — збільшити захищеність інформації та права власності у реєстрах.

Генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов у свою чергу зауважив, що blockchain являє собою передову технологію, яка повністю унеможливлює підробку інформації в базах даних і дає можливість обробляти до 1 млрд транзакцій на добу. Детальніше про суть blockchain ви можете прочитати у нашому окремому матеріаліАрештовані активи в Україні продаватимуть через blockchain-платформу 2Що таке blockchain і для чого він потрібен.

Дані, що надходитимуть до нової платформи, зберігатимуться на кількох серверах і буде розміщена на публічному сервері. Таким чином всі зможуть спостерігати за процесом торгів в режимі реального часу без ризику втрати історичних даних. Більше того, перевірити інформацію про кожен крок торгів можна, скопіювавши хеш-код транзакції, а потім вставивши його у відповідне поле на сайті blockchain.gov.ua.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Які можливості несе blockchain для громадян та бізнесу

Представники державних структур кажуть, що серед перспективних напрямків роботи аукціону — відкриття для населення торгів природніми ресурсами, зокрема вугіллям, деревиною, зерном. За словами голови Державного агентства з питань електронного урядування Олександра РиженкаАрештовані активи в Україні продаватимуть через blockchain-платформу 3Digital by Default — принципи цифрової економіки, нова технологія зробить аукціони максимально відкритими для громадськості та унеможливить будь-які зловживання під час їх проведення без жодного ризику для їхньої безпеки.

Як зауважив співзасновник компанії BitFuryАрештовані активи в Україні продаватимуть через blockchain-платформу 4BitFury досягнула $93 млн виручки Валерій Вавілов, технологія blockchain дає можливість повністю ліквідувати будь-які можливості для маніпулювання даними. Разом з тим, будь-хто з учасників аукціону зможе перевірити, що дані про нього були внесені в базу даних без змін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: