fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Конфіскат з блокчейном: в Україні — перший у світі електронний Blockchain-аукціон

Konfiskat z blokčejnom: v Ukraїni — peršyj u sviti elektronnyj Blockchain-aukcion
8 червня Державне агентство з питань електронного урядування України і компанія Bitfury підписали меморандум про співпрацю у сфері інтеграції технології блокчейн в базові реєстри і «СЕТАМ» — систему продажу конфіскованого майна
8 červnja Deržavne agentstvo z pytań elektronnogo urjaduvannja Ukraїny i kompanija Bitfury pidpysaly memorandum pro spivpracju u sferi integraciї tehnologiї blokčejn v bazovi rejestry i «SETAM» — systemu prodažu konfiskovanogo majna
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна стане першою країною у світі, яка запровадить електронний аукціон на базі технології Blockchain. Про це повідомив премєр-міністр України Володимир Гройсман у своєму Twitter. Що таке Blockchain. Це — ланцюжок блоків транзакцій, побудована за певними правилами з формованих блоків транзакцій. Вперше термін з’явився як назва розподіленої бази даних, реалізованої в криптовалюті Bitcoin. Ця технологія дозволяє убезпечити будь-які транзакції за рахунок того, що база даних з такою технологією захищена від підміни даних. Сьогодні  такі технології як Blockchain дозволяють швидко розвивати нові стартапи із розподіленою структурою та повністю захищеними даними. Детальніше про те, як це працює, можна дізнатися у нашому матеріалі. Як це використовуватимуть для аукціонів. 8 червня Державне агентство з питань електронного урядування України і компанія Bitfury підписали меморандум про співпрацю у сфері інтеграції технології блокчейн в базові реєстри і систему продажу конфіскованого майна СЕТАМ. Відтак, провайдер системи електронних торгів конфіскованим майном СЕТАМ стане першою державною організацією в Україні, яка використовуватиме у своїх процесах блокчейн.

Україна стане першою країною у світі, яка запровадить електронний аукціон на базі технології Blockchain. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму Twitter.

Що таке Blockchain

Це — ланцюжок блоків транзакцій, побудована за певними правилами з формованих блоків транзакцій. Вперше термін з’явився як назва розподіленої бази даних, реалізованої в криптовалюті Bitcoin. Ця технологія дозволяє убезпечити будь-які транзакції за рахунок того, що база даних з такою технологією захищена від підміни даних. Сьогодні  такі технології як Blockchain дозволяють швидко розвивати нові стартапи із розподіленою структурою та повністю захищеними даними. Детальніше про те, як це працює, можна дізнатися у нашому матеріаліКонфіскат з блокчейном: в Україні — перший у світі електронний Blockchain-аукціон 1BTC, ETH, ICO — що це таке і як це пов’язане одне із одним.

Як це використовуватимуть для аукціонів

8 червня Державне агентство з питань електронного урядування України і компанія Bitfury підписали меморандум про співпрацю у сфері інтеграції технології блокчейн в базові реєстри і систему продажу конфіскованого майна «СЕТАМ».

Конфіскат з блокчейном: в Україні — перший у світі електронний Blockchain-аукціон 2

Відтак, провайдер системи електронних торгів конфіскованим майном «СЕТАМ» стане першою державною організацією в Україні, яка використовуватиме у своїх процесах блокчейн.

Джерело: Tehnot

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: