fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

BitFury досягнула $93 млн виручки

BitFury dosjagnula $93 mln vyručky
Стартап BitFury, заснований мешканцем Латвії Валерієм Вавіловим та українцем Валерієм Небесним 6 років тому, прозвітував про свої фінансові показники. В Україні ця компанія відома тим, що раніше представила blockchain-рішення для урядових платформ роботи з великими обсягами даних
Startap BitFury, zasnovanyj meškancem Latviї Valerijem Vavilovym ta ukraїncem Valerijem Nebesnym 6 rokiv tomu, prozvituvav pro svoї finansovi pokaznyky. V Ukraїni cja kompanija vidoma tym, ščo raniše predstavyla blockchain-rišennja dlja urjadovyh platform roboty z velykymy obsjagamy danyh
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Від самого початку компанія займалася питаннями видобутку Bitcoin, однак згодом перейшла на розробку програмних рішень для криптотехнологічних проектів. Згідно з документами, отриманими представниками ресурсу CoinDesk, виручка BitFury за фіскальний 2017 рік склала $93,7 млн — це 70% зростання у порівнянні із 2016 роком. Прибутки до оподаткування та амортизації (EBITDA) сягають $24,7 млн. Офіси компанії розташовано у кількох країнах, включаючи Нідерланди, США, Китай та Латвію — і загалом компанія залучила понад $100 млн венчурних інвестицій (згідно із тією ж звітністю). Як заробляє гроші BitFury На додачу до доходів компанії, отриманої за рахунок плати за транзакції біткоїнів, компанія також вказує загальну суму 500 тис Bitcoin, сформованих на сьогоднішній день. при поточному курсі в майже $2,6 тис за 1 BTC ця сума еквівалентна $13 млрд, отриманих від майнінґу, хоча є інформація, що частина цих криптогрошей була продана. Щоби мати уявлення про те, як майнінґові операції Bitfury Group співставляються із загальною мережею Bitcoin, CoinDesk наводить такий показник: в березні 2016 року компанія мала 9% від ринку майнерів. До числа великих майнерів на ринку криптовалют належать Bitmain із 19% та F2Pool із 12%. Очікування щодо подальших фінансових показників. До 2021 року Bitfury Group прогнозує, що виручка становитиме $585 млн. З них 52% мають надходити від плати за транзакції та виплат. Очікується, що $217 млн (37%) надійдуть від сторонніх інфраструктурних рішень, включаючи блок для майнінґу Blockbox; а ще 11% від суми складуть послуги для B2B, включаючи нещодавно запущену платформу Enterprise Exonum. Дистанціювання від майнінґ-індустрії. Щеу  2014 році співзасновник групи Bitfury Group Валерій Вавілов наголошував на тому, що компанія не займається виключно видобутком біткоїнів і має плани розвивати програмні сервіси із великою обчислювальною потужністю. З часу того інтервю у 2014 році компанія Bitfury Group зросла до 250 працівників. Наразі ведеться робота над розвитком Глобальної співдружності Blockchain та проведенням Міжнародного саміту Blockchain. Нагадаємо, раніше BitFury посприяла запуску першого у світі аукціону конфіскованих активів на blockchain, який було створено в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Від самого початку компанія займалася питаннями «видобутку» Bitcoin, однак згодом перейшла на розробку програмних рішень для криптотехнологічних проектів. Згідно з документами, отриманими представниками ресурсу CoinDesk, виручка BitFury за фіскальний 2017 рік склала $93,7 млн — це 70% зростання у порівнянні із 2016 роком. Прибутки до оподаткування та амортизації (EBITDA) сягають $24,7 млн.

Офіси компанії розташовано у кількох країнах, включаючи Нідерланди, США, Китай та Латвію — і загалом компанія залучила понад $100 млн венчурних інвестицій (згідно із тією ж звітністю).

Як заробляє гроші BitFury

На додачу до доходів компанії, отриманої за рахунок плати за транзакції біткоїнів, компанія також вказує загальну суму 500 тис Bitcoin, «сформованих на сьогоднішній день». при поточному курсі в майже $2,6 тис за 1 BTCBitFury досягнула $93 млн виручки 1BTC, ETH, ICO — що це таке і як це пов’язане одне із одним ця сума еквівалентна $13 млрд, отриманих від майнінґу, хоча є інформація, що частина цих криптогрошей була продана.

Щоби мати уявлення про те, як майнінґові операції Bitfury Group співставляються із загальною мережею Bitcoin, CoinDesk наводить такий показник: в березні 2016 року компанія мала 9% від ринку майнерівBitFury досягнула $93 млн виручки 2Чи варто вам ставати майнером?. До числа великих майнерів на ринку криптовалют належать Bitmain із 19% та F2Pool із 12%.

Очікування щодо подальших фінансових показників

До 2021 року Bitfury Group прогнозує, що виручка становитиме $585 млн. З них 52% мають надходити від плати за транзакції та виплат. Очікується, що $217 млн (37%) надійдуть від сторонніх інфраструктурних рішень, включаючи блок для майнінґу Blockbox; а ще 11% від суми складуть послуги для B2B, включаючи нещодавно запущену платформу Enterprise Exonum.

BitFury досягнула $93 млн виручки 3

Дистанціювання від майнінґ-індустрії

Щеу  2014 році співзасновник групи Bitfury Group Валерій Вавілов наголошував на тому, що компанія не займається виключно «видобутком» біткоїнів і має плани розвивати програмні сервіси із великою обчислювальною потужністю. З часу того інтерв’ю у 2014 році компанія Bitfury Group зросла до 250 працівників. Наразі ведеться робота над розвитком Глобальної співдружності Blockchain та проведенням Міжнародного саміту Blockchain. Нагадаємо, раніше BitFury посприяла запускуBitFury досягнула $93 млн виручки 4Конфіскат з блокчейном: в Україні — перший у світі електронний Blockchain-аукціон першого у світі аукціону конфіскованих активів на blockchain, який було створено в Україні.

Джерело: CoinDesk

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: