fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український виробник жіночого одягу вийшов на ринок Канади

Ukraїnśkyj vyrobnyk žinočogo odjagu vyjšov na rynok Kanady
RITO розпочала свою експортну історію з виходу на ринок Литви декілька років тому. Інтерес до Канади з’явився після декількох успішних показів в Канаді, ініційованих клієнтами RITO серед представників української діаспори
RITO rozpočala svoju eksportnu istoriju z vyhodu na rynok Lytvy dekiľka rokiv tomu. Interes do Kanady z’javyvsja pislja dekiľkoh uspišnyh pokaziv v Kanadi, inicijovanyh klijentamy RITO sered predstavnykiv ukraїnśkoї diaspory
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  RITO – український виробник трикотажного одягу для жінок. Компанія була заснована 25 років тому і наразі працевлаштовує 90 робітників та виробляє 25 тис одиниць одягу щорічно. Віднедавна вона матиме доступ до канадського ринку. Що варто знати про українського виробника. Випуск одягу відбувається в межах трьох ліній – RITO woman knitwear, RITO home, RITO kids. RITO розпочала свою експортну історію з виходу на ринок Литви декілька років тому. Інтерес до Канади з’явився після декількох успішних показів в Канаді, ініційованих клієнтами RITO серед представників української діаспори. Згодом відбулися тестові поставки для перевірки гіпотез та розуміння специфіки локального ринку. Серйозного партнера, з яким наразі завершується процес перемовин щодо перших значних поставок в Канаду, RITO знайшли після Канадсько-українського бізнес-форуму в червні 2016 року, ініційованого за підтримки Мінекономрозвитку, Офісу з просування експорту та Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій. Що варто знати про розширення співпраці з Канадою для українських виробників. Раніше ми розповідали вам про те, що зона вільної торгівлі з Канадою набула чинності з 1 серпня 2017-го. Мито скасують для товарів, які повністю походять з України, а також товарів, вироблених з використанням сировини і матеріалів походженням з третіх країн. У середньостроковій перспективі недонадходження до бюджету можуть бути компенсовані за рахунок податку на додану вартість. Також передбачено збільшення припливу прямих іноземних інвестицій на близько $36 млн протягом 3 років. Як зазначив очільник Мінекономрозвитку Степан Кубів, Канада імпортує на більш ніж $400 млрд щорічно. Скасування імпортних мит дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної і машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках. Відтак Канада купуватиме більше української продукції в рамках такої співпраці. Також Канада надасть інвестиції для підтримки зони вільної торгівлі. Ця країна не лише усуває оподаткування для більшості українських товарів, але й вкладає $13 млн у програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю. Директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос також повідомив, що основна увага буде зосереджуватися на різних секторах — IT, агропромисловому та індустрії моди.
Реклама 👇 Замовити

RITO – український виробник трикотажного одягу для жінок. Компанія була заснована 25 років тому і наразі працевлаштовує 90 робітників та виробляє 25 тис одиниць одягу щорічно. Віднедавна вона матиме доступ до канадського ринку.

Що варто знати про українського виробника

Випуск одягу відбувається в межах трьох ліній – RITO woman knitwear, RITO home, RITO kids.

RITO розпочала свою експортну історію з виходу на ринок Литви декілька років тому. Інтерес до Канади з’явився після декількох успішних показів в Канаді, ініційованих клієнтами RITO серед представників української діаспори. Згодом відбулися тестові поставки для перевірки гіпотез та розуміння специфіки локального ринку.

Серйозного партнера, з яким наразі завершується процес перемовин щодо перших значних поставок в Канаду, RITO знайшли після Канадсько-українського бізнес-форуму в червні 2016 року, ініційованого за підтримки Мінекономрозвитку, Офісу з просування експорту та Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій.

Що варто знати про розширення співпраці з Канадою для українських виробників

Раніше ми розповідали вам про те, що зона вільної торгівлі з Канадою набула чинностіУкраїнський виробник жіночого одягу вийшов на ринок Канади 1Зона вільної торгівлі між Україною та Канадою набула чинності з 1 серпня 2017-го. Мито скасують для товарів, які повністю походять з України, а також товарів, вироблених з використанням сировини і матеріалів походженням з третіх країн. У середньостроковій перспективі недонадходження до бюджету можуть бути компенсовані за рахунок податку на додану вартість. Також передбачено збільшення припливу прямих іноземних інвестицій на близько $36 млн протягом 3 років. Як зазначив очільник Мінекономрозвитку Степан Кубів, Канада імпортує на більш ніж $400 млрд щорічно. Скасування імпортних мит дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної і машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках. Відтак Канада купуватиме більше української продукції в рамках такої співпраці.

Також Канада надасть інвестиціїУкраїнський виробник жіночого одягу вийшов на ринок Канади 2Канада виділила $13 млн на підтримку угоди про зону вільної торгівлі для підтримки зони вільної торгівлі. Ця країна не лише усуває оподаткування для більшості українських товарів, але й вкладає $13 млн у програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю. Директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос також повідомив, що основна увага буде зосереджуватися на різних секторах — IT, агропромисловому та індустрії моди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: