Український виробник жіночого одягу вийшов на ринок Канади

Čytaty latynkoju
Український виробник жіночого одягу вийшов на ринок Канади

RITO – український виробник трикотажного одягу для жінок. Компанія була заснована 25 років тому і наразі працевлаштовує 90 робітників та виробляє 25 тис одиниць одягу щорічно. Віднедавна вона матиме доступ до канадського ринку.

Що варто знати про українського виробника

Випуск одягу відбувається в межах трьох ліній – RITO woman knitwear, RITO home, RITO kids.

RITO розпочала свою експортну історію з виходу на ринок Литви декілька років тому. Інтерес до Канади з’явився після декількох успішних показів в Канаді, ініційованих клієнтами RITO серед представників української діаспори. Згодом відбулися тестові поставки для перевірки гіпотез та розуміння специфіки локального ринку.

Серйозного партнера, з яким наразі завершується процес перемовин щодо перших значних поставок в Канаду, RITO знайшли після Канадсько-українського бізнес-форуму в червні 2016 року, ініційованого за підтримки Мінекономрозвитку, Офісу з просування експорту та Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій.

Що варто знати про розширення співпраці з Канадою для українських виробників

Раніше ми розповідали вам про те, що зона вільної торгівлі з Канадою набула чинностіЗона вільної торгівлі між Україною та Канадою набула чинності з 1 серпня 2017-го. Мито скасують для товарів, які повністю походять з України, а також товарів, вироблених з використанням сировини і матеріалів походженням з третіх країн. У середньостроковій перспективі недонадходження до бюджету можуть бути компенсовані за рахунок податку на додану вартість. Також передбачено збільшення припливу прямих іноземних інвестицій на близько $36 млн протягом 3 років. Як зазначив очільник Мінекономрозвитку Степан Кубів, Канада імпортує на більш ніж $400 млрд щорічно. Скасування імпортних мит дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної і машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках. Відтак Канада купуватиме більше української продукції в рамках такої співпраці.

Також Канада надасть інвестиціїКанада виділила $13 млн на підтримку угоди про зону вільної торгівлі для підтримки зони вільної торгівлі. Ця країна не лише усуває оподаткування для більшості українських товарів, але й вкладає $13 млн у програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю. Директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос також повідомив, що основна увага буде зосереджуватися на різних секторах — IT, агропромисловому та індустрії моди.