fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Канада виділила $13 млн на підтримку угоди про зону вільної торгівлі

Kanada vydilyla $13 mln na pidtrymku ugody pro zonu viľnoї torgivli
Передбачається, що угода про зону вільної торгівлі надасть можливості для розвитку, створення робочих місць та залучення інвестицій. До речі, документ про ЗВТ дає можливість українським і канадським компаніям брати участь у державних закупівлях обох країн
Peredbačajeťsja, ščo ugoda pro zonu viľnoї torgivli nadasť možlyvosti dlja rozvytku, stvorennja robočyh misć ta zalučennja investycij. Do reči, dokument pro ZVT daje možlyvisť ukraїnśkym i kanadśkym kompanijam braty učasť u deržavnyh zakupivljah oboh kraїn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Канада не тільки усуває оподаткування для більшості українських товарів, але й вкладає $13 млн у програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю. Директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос також повідомив, що основна увага буде зосереджуватися на різних секторах — IT, агропромисловому та індустрії моди. Торгівля продукцією в цих напрямках, сподіваються у Канаді, буде взаємовигідною. Умови Угоди про вільну торгівлю. Зона вільної торгівлі передбачає зняття торговельних обмежень та повне скасування торговельних мит протягом пільгового періоду 3-7 років. Зокрема, одразу після набрання чинності документа скасують торгові мита на рибу, зернові, вина, соки, хлібобулочні вироби. Також буде скасовано мито на одяг, металопродукцію, комплектуючі та електротехніку. Протягом 3-7 років скасують мита на окрему агропродукцію. Наступними стануть будівельні матеріали, продукція машинобудування, включаючи комплектуючі до літаків, автомобілі і трактори. Документ дає можливість українським і канадським компаніям брати участь у державних закупівлях обох країн. Як розвивається торгівельний сектор економіки. Основні обсяги поставок до Європи Україна забезпечує за рахунок зернових і олійних культур, а також соняшникової олії та макухи протягом першого півріччя 2017 року. Торгівля з партнерами для України в Європейському Союзі максимально зосереджена серед 6 країн — Нідерланди, Іспанія, Італія, Польща, Франція і Німеччина. Їхня сукупна частка в обороті перевищує 73%. У свою чергу, Україна імпортує з Євросоюзу зернові культури, насіння олійних, какао-боби і шоколад, різні харчові продукти, спирт і алкогольні напої, відходи переробної промисловості та тютюнові вироби.
Реклама 👇 Замовити

Канада не тільки усуває оподаткування для більшості українських товарів, але й вкладає $13 млн у програму розвитку та підтримки угоди про вільну торгівлю. Директор департаменту розвитку посольства Канади в Україні Керім Моркос також повідомив, що основна увага буде зосереджуватися на різних секторах — IT, агропромисловому та індустрії моди. Торгівля продукцією в цих напрямках, сподіваються у Канаді, буде взаємовигідною.

Умови Угоди про вільну торгівлю

Зона вільної торгівлі передбачає зняття торговельних обмежень та повне скасування торговельних мит протягом пільгового періоду 3-7 років. Зокрема, одразу після набрання чинності документа скасують торгові мита на рибу, зернові, вина, соки, хлібобулочні вироби. Також буде скасовано мито на одяг, металопродукцію, комплектуючі та електротехніку. Протягом 3-7 років скасують мита на окрему агропродукцію. Наступними стануть будівельні матеріали, продукція машинобудування, включаючи комплектуючі до літаків, автомобілі і трактори. Документ дає можливість українським і канадським компаніям брати участь у державних закупівлях обох країн.

Канада виділила $13 млн на підтримку угоди про зону вільної торгівлі 1

Як розвивається торгівельний сектор економіки

Основні обсяги поставок до Європи Україна забезпечує за рахунокКанада виділила $13 млн на підтримку угоди про зону вільної торгівлі 2Сільськогосподарський товарообіг між Україною та ЄС склав $3,8 млрд зернових і олійних культур, а також соняшникової олії та макухи протягом першого півріччя 2017 року. Торгівля з партнерами для України в Європейському Союзі максимально зосереджена серед 6 країн — Нідерланди, Іспанія, Італія, Польща, Франція і Німеччина. Їхня сукупна частка в обороті перевищує 73%. У свою чергу, Україна імпортує з Євросоюзу зернові культури, насіння олійних, какао-боби і шоколад, різні харчові продукти, спирт і алкогольні напої, відходи переробної промисловості та тютюнові вироби.

Джерело: Finance.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: