fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Зона вільної торгівлі між Україною та Канадою набула чинності

Zona viľnoї torgivli miž Ukraїnoju ta Kanadoju nabula čynnosti
Угода про вільну торгівлю з Канадою, яка набрала чинності, відкриває нові можливості для українського бізнесу. Преференції в рамках угоди будуть діяти для товарів, які повністю походять з України
Ugoda pro viľnu torgivlju z Kanadoju, jaka nabrala čynnosti, vidkryvaje novi možlyvosti dlja ukraїnśkogo biznesu. Preferenciї v ramkah ugody buduť dijaty dlja tovariv, jaki povnistju pohodjať z Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Премєр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Угода про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, а також угода, що її укладуть Канада та Україна, відкривають для нашої держави нові можливості і ринки. Преференції в рамках угоди. Мито скасують для товарів, які повністю походять з України, а також товарів, вироблених з використанням сировини і матеріалів походженням з третіх країн. У середньостроковій перспективі недонадходження до бюджету можуть бути компенсовані за рахунок податку на додану вартість. Також передбачено збільшення припливу прямих іноземних інвестицій на близько $36 млн протягом 3 років. Як зазначив очільник Мінекономрозвитку Степан Кубів, Канада імпортує на більш ніж $400 млрд щорічно. Скасування імпортних мит дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної і машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках. Відтак Канада купуватиме більше української продукції в рамках такої співпраці. Працюємо разом, щоб можливості, що надаються угодою, перетворилися у нові контракти, поставки та валютні надходження в Україну.. Наталія Микольська. торговий представник України. Інші переваги співпраці — туризм. Загалом укладання міжнародних угод позитивно відбивається на показниках транскордонного руху. Після запровадження безвізу із ЄС загалом було оформлено понад 3,6 млн осіб, що перетнули кордон України. Серед цього потоку туристів 170 тис — за спрощеною процедурою із біометричним паспортом. В прикордонному відомстві зазначили, що за весь період дії безвізу в перетині кордону відмовлено лише 55 громадянам України. Основні причини — непідтвердження мети поїздки та на виконання доручень державних органів із обмеження права виїзду.
Реклама 👇 Замовити

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Угода про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, а також угода, що її укладуть Канада та Україна, відкривають для нашої держави нові можливості і ринки.

Преференції в рамках угоди

Мито скасують для товарів, які повністю походять з України, а також товарів, вироблених з використанням сировини і матеріалів походженням з третіх країн. У середньостроковій перспективі недонадходження до бюджету можуть бути компенсовані за рахунок податку на додану вартість. Також передбачено збільшення припливу прямих іноземних інвестицій на близько $36 млн протягом 3 років. Як зазначив очільник Мінекономрозвитку Степан Кубів, Канада імпортує на більш ніж $400 млрд щорічно. Скасування імпортних мит дозволить українським виробникам харчової, легкої, хімічної, нафтохімічної і машинобудівної промисловості отримати максимальні переваги на канадських ринках. Відтак Канада купуватиме більше української продукції в рамках такої співпраці.

Працюємо разом, щоб можливості, що надаються угодою, перетворилися у нові контракти, поставки та валютні надходження в Україну.

Наталія Микольська, торговий представник України

Інші переваги співпраці — туризм

Загалом укладання міжнародних угод позитивно відбивається на показниках транскордонного руху. Після запровадження безвізу із ЄС загалом було оформленоЗона вільної торгівлі між Україною та Канадою набула чинності 1У липні 2017-го до ЄС вирушили 1,9 млн українців понад 3,6 млн осіб, що перетнули кордон України. Серед цього потоку туристів 170 тис — за спрощеною процедурою із біометричним паспортом. В прикордонному відомстві зазначили, що за весь період дії безвізу в перетині кордону відмовлено лише 55 громадянам України. Основні причини — непідтвердження мети поїздки та на виконання доручень державних органів із обмеження права виїзду.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: