fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Bitcoin продовжує бити рекорди

Bitcoin prodovžuje byty rekordy
Найвідоміша криптовалюта світу минулого вікенду знову оновила рекордний курс, перетнувши позначку у $4 тис за 1 Bitcoin. Натомість найближчий конкурент Bitcoin Cash, який виокремився внаслідок форку, поки що далекий від подібних успіхів
Najvidomiša kryptovaljuta svitu mynulogo vikendu znovu onovyla rekordnyj kurs, peretnuvšy poznačku u $4 tys za 1 Bitcoin. Natomisť najblyžčyj konkurent Bitcoin Cash, jakyj vyokremyvsja vnaslidok forku, poky ščo dalekyj vid podibnyh uspihiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Згідно з індексом Coindesk, вартість 1 BTC у неділю перетнула позначку в $4 тис і деякий час утримувалася над $4300. Стрибки Bitcoin відбуваються на тлі зростання інтересу до криптовалют в більшості країну світу та визнання залучення капіталів через розміщення токенів (ICO) прирівняним до первинного розміщення акцій на біржі (IPO). Яка динаміка курсу. Ось як картина із динамікою курсу BTC виглядала станом на вечір неділі: Що наразі відомо про Bitcoin. Нагадаємо, минулого тижня відбулося розділення біткоїнів в наслідок так званого хард-форку. Точніше, відбулося розділення технологій, які лежать в основі криптовалюти Bitcoin. Тепер є 2 гілки, які будуть частково конкурувати між собою. Ця подія призвела до короткочасного падіння курсу Bitcoin одразу після оголошеного форку до $2,7 тис (£2 тис), в той час як курс оновленого біткоїну — Bitcoin Cash — коливається між $200 та $370. Проте курс ще не є остаточним. Раніше стало відомо, що у Білорусі один із шинних сервісів прийматиме до сплати біткоїни. У компанії запевняють, що не мають на меті уникнути податків, але впевнені, що прийняття платежів у BTC стане причиною легалізації криптовалюти в країні. Плани до розвитку біткоїн-платежів є і в Україні. До кінця літа в українській столиці з’являться 20-30 Bitcoin-банкоматів — Cryptomat. З їхньою допомогою громадяни зможуть за гривні купувати криптовалюту, заявив засновник KUNA Bitcoin Agency Михайло Чобанян. Також минулого тижня стало відомо, що низка австралійських політиків та фінансистів пропонують уряду розробити власну цифрову валюту з використанням blockchain. На думку глави Австралійської асоціації цифрового валютної торгівлі Рональда Такера, підтримана австралійським урядом криптовалюта дозволить скоротити час, який витрачають на розрахунки за угодами і обмін валют. Це також спростить контроль за ними.

Згідно з індексом Coindesk, вартість 1 BTC у неділю перетнула позначку в $4 тис і деякий час утримувалася над $4300. Стрибки Bitcoin відбуваються на тлі зростання інтересу до криптовалют в більшості країну світу та визнання залучення капіталів через розміщення токенів (ICO) прирівняним до первинного розміщення акцій на біржі (IPO).

Яка динаміка курсу

Ось як картина із динамікою курсу BTC виглядала станом на вечір неділі:

Bitcoin продовжує бити рекорди

Що наразі відомо про Bitcoin

Нагадаємо, минулого тижня відбулосяBitcoin продовжує бити рекорди 1Що таке Bitcoin Cash і що варто знати про форк біткоїнів розділення біткоїнів в наслідок так званого «хард-форку». Точніше, відбулося розділення технологій, які лежать в основі криптовалюти Bitcoin. Тепер є 2 гілки, які будуть частково конкурувати між собою. Ця подія призвела до короткочасного падіння курсу Bitcoin одразу після оголошеного форку до $2,7 тис (£2 тис), в той час як курс «оновленого» біткоїну — Bitcoin Cash — коливається між $200 та $370. Проте курс ще не є остаточним.

Раніше стало відомо, що у Білорусі один із шинних сервісів прийматимеBitcoin продовжує бити рекорди 2Bitcoin почали приймати до сплати у Білорусі до сплати біткоїни. У компанії запевняють, що не мають на меті уникнути податків, але впевнені, що прийняття платежів у BTC стане причиною легалізації криптовалюти в країні. Плани до розвитку біткоїн-платежів є і в Україні. До кінця літа в українській столиці з’являтьсяBitcoin продовжує бити рекорди 3На вулицях Києва з’являться Bitcoin-термінали 20-30 Bitcoin-банкоматів — Cryptomat. З їхньою допомогою громадяни зможуть за гривні купувати криптовалюту, заявив засновник KUNA Bitcoin Agency Михайло Чобанян. Також минулого тижня стало відомо, що низка австралійських політиків та фінансистів пропонуютьBitcoin продовжує бити рекорди 4У Австралії пропонують прийняти Bitcoin як офіційну валюту уряду розробити власну цифрову валюту з використанням blockchain. На думку глави Австралійської асоціації цифрового валютної торгівлі Рональда Такера, підтримана австралійським урядом криптовалюта дозволить скоротити час, який витрачають на розрахунки за угодами і обмін валют. Це також спростить контроль за ними.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Джерело: CoinDesk

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: