fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Австралії пропонують прийняти Bitcoin як офіційну валюту

U Avstraliї proponujuť pryjnjaty Bitcoin jak oficijnu valjutu
Сенатори від Австралійської лейбористської партії і урядового альянсу, відомого як Ліберально-національна коаліція, закликали Резервний банк Австралії прийняти криптовалюту bitcoin як офіційну
Senatory vid Avstralijśkoї lejborystśkoї partiї i urjadovogo aľjansu, vidomogo jak Liberaľno-nacionaľna koalicija, zaklykaly Rezervnyj bank Avstraliї pryjnjaty kryptovaljutu bitcoin jak oficijnu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ініціативнe рішення щодо національної валюти висловили ​​сенатор-лейборист Сем Дастьярі (Sam Dastyari) і сенатор від Ліберальної партії Австралії Джейн Хюм (Jane Hume) після того, як Bitcoin злетів до свого історичного максимуму в $3,48 тис. Мотивація до прийняття рішення. Цифрова валюта зараз стала серйозним фінансовим інструментом. Австралія ризикує сильно відстати, якщо уряд не розробить свою власну цифрову валюту з використанням blockchain. На думку глави Австралійської асоціації цифрового валютної торгівлі Рональда Такера (Ronald Tucker), підтримана австралійським урядом криптовалюта дозволить скоротити час, який витрачають на розрахунки за угодами і обмін валют. Це також спростить контроль за ними. Незважаючи на те, що фінансові послуги є однією з провідних галузей австралійського ринку, банки неохоче пропускають на нього нових гравців. Місцева влада досі критично ставилися до Bitcoin. До травня 2017 року він оцінювався як нематеріальний актив. Це означало подвійне оподаткування на операції, які проводили в цій валюті — податок на товар і на самі біткоїни. Це буде мрія аудитора, тому що всі транзакції стануть прозорими. Рональд Такер (Ronald Tucker). . Також дослідники із Університету Сіднея (USYD) працюють над новим blockchain під кодовою назвою Red Belly. Мета проекту полягає у створенні революційних підходів до транзакцій та фінансових операцій на рівні світової економіки. Розробку названо на честь однієї із найнебезпечніших змій Австралії. За нею стоїть Школа інформаційних технологій Сіднейського університету. Основним завданням розробки є створення безперервного надійного потоку передачі цифрових валют набагато швидше, аніж це роблять сучасні платіжні компанії та системи. За словами академіка університету доктора Вінсента Грамолі, при тестових запусках новий blockchain показав швидкість у 440 тис транзакцій на секунду на 100 комп’ютерах. Для порівняння — мережа платіжної системи Visa на пікових значеннях сягає 56 тис транзакцій на секунду. Bitcoin — близько 7 транзакцій за секунду.
10.08.2017,18:28
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Ініціативнe рішення щодо національної валюти висловили ​​сенатор-лейборист Сем Дастьярі (Sam Dastyari) і сенатор від Ліберальної партії Австралії Джейн Х’юм (Jane Hume) після того, як Bitcoin злетів до свого історичного максимуму в $3,48 тис.

Мотивація до прийняття рішення

Цифрова валюта зараз стала серйозним фінансовим інструментом. Австралія ризикує сильно відстати, якщо уряд не розробить свою власну цифрову валюту з використанням blockchain. На думку глави Австралійської асоціації цифрового валютної торгівлі Рональда Такера (Ronald Tucker), підтримана австралійським урядом криптовалюта дозволить скоротити час, який витрачають на розрахунки за угодами і обмін валют. Це також спростить контроль за ними.

Незважаючи на те, що фінансові послуги є однією з провідних галузей австралійського ринку, банки неохоче пропускають на нього нових гравців. Місцева влада досі критично ставилися до Bitcoin. До травня 2017 року він оцінювався як «нематеріальний актив». Це означало подвійне оподаткування на операції, які проводили в цій валюті — податок на товар і на самі біткоїни.

Це буде мрія аудитора, тому що всі транзакції стануть прозорими

Рональд Такер (Ronald Tucker)

Також дослідники із Університету Сіднея (USYD) працюють над новимУ Австралії пропонують прийняти Bitcoin як офіційну валюту 1Австралійці розробили власний blockchain — швидший за Bitcoin blockchain під кодовою назвою Red Belly. Мета проекту полягає у створенні революційних підходів до транзакцій та фінансових операцій на рівні світової економіки. Розробку названо на честь однієї із найнебезпечніших змій Австралії. За нею стоїть Школа інформаційних технологій Сіднейського університету. Основним завданням розробки є створення безперервного надійного потоку передачі цифрових валют набагато швидше, аніж це роблять сучасні платіжні компанії та системи.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

За словами академіка університету доктора Вінсента Грамолі, при тестових запусках новий blockchain показав швидкість у 440 тис транзакцій на секунду на 100 комп’ютерах. Для порівняння — мережа платіжної системи Visa на пікових значеннях сягає 56 тис транзакцій на секунду. Bitcoin — близько 7 транзакцій за секунду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: