fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У столиці відремонтують міст через Русанівську протоку

U stolyci vidremontujuť mist čerez Rusanivśku protoku
Наступного року ремонт очікує на міст через Русанівську протоку – продовження мосту Метро. Про це заявив генеральний директор комунальної корпорації «Київавтодор» Олександр Густєлєв
Nastupnogo roku remont očikuje na mist čerez Rusanivśku protoku – prodovžennja mostu Metro. Pro ce zajavyv generaľnyj dyrektor komunaľnoї korporaciї «Kyїvavtodor» Oleksandr Gustjeljev
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розпочати роботи планують на початку 2018 року. Нині тривають масштабні ремонтні роботи на шляхопроводах на перетині просп. Комарова та Вацлава Гавела, Одеській площі, просп. Науки, біля станції метро Нивки на перетині просп. Перемоги та вул. Щербаківського. Міст через Русанівську протоку буде ремонтуватися паралельно з мостом Метро, щоб не навантажувати Броварський напрямок. Як не потрапити у затори в столиці. Нагадаємо, що для зручності пасажирів Київпастранс створив сторінку, де можна знайти інформацію про тимчасові зміни руху наземного громадського транспорту. Щоб удосконалити комунікацію з пасажирами і зробити проїзд зручнішим, Київпастранс інформуватиме киян і гостей міста про тимчасові зміни руху наземного громадського транспорту у Facebook. До того ж, таку інформацію можна знайти на сайті КП Київпастранс. Раніше ми розповідали вам про особливості впровадження електронних квитків у громадському транспорті. Відтепер органи місцевого самоврядування мають повноваження вводити автоматизовану систему обліку оплати проїзду, тобто електронний квиток. Проїзний документ надає право користуватися транспортними послугами після реєстрації в автоматизованій системі обліку. Ще до прийняття Закону Міністерство інфраструктури планувало впровадити електронний квиток у Львові та Дніпрі. У звязку з цим певні корективи у свою транспортну стратегію вносять різні українські міста, зокрема — Вінниця. Оновленою стратегією передбачено інтеграцію системи квитків в єдину автоматизовану систему оплати проїзду для всіх 4 видів громадського транспорту.
Реклама 👇 Замовити

Розпочати роботи планують на початку 2018 року. Нині тривають масштабні ремонтні роботи на шляхопроводах на перетині просп. Комарова та Вацлава Гавела, Одеській площі, просп. Науки, біля станції метро «Нивки» на перетині просп. Перемоги та вул. Щербаківського. Міст через Русанівську протоку буде ремонтуватися паралельно з мостом Метро, щоб не навантажувати Броварський напрямок.

Як не потрапити у затори в столиці

Нагадаємо, що для зручності пасажирів «Київпастранс» створив сторінку, де можна знайти інформацію про тимчасові зміни руху наземного громадського транспорту. Щоб удосконалити комунікацію з пасажирами і зробити проїзд зручнішим, «Київпастранс» інформуватиме киян і гостей міста про тимчасові зміни руху наземного громадського транспорту у Facebook. До того ж, таку інформацію можна знайти на сайті «КП« Київпастранс».

Раніше ми розповідали вам про особливості впровадження електронних квитків у громадському транспорті. Відтепер органи місцевого самоврядування мають повноваженняУ столиці відремонтують міст через Русанівську протоку 1В Україні почав діяти закон про електронні квитки для міського транспорту вводити автоматизовану систему обліку оплати проїзду, тобто електронний квиток. Проїзний документ надає право користуватися транспортними послугами після реєстрації в автоматизованій системі обліку. Ще до прийняття Закону Міністерство інфраструктури планувало впровадити електронний квиток у Львові та Дніпрі. У зв’язку з цим певні корективи у свою транспортну стратегію вносятьУ столиці відремонтують міст через Русанівську протоку 2Транспорту присвятять окрему стратегію у Вінниці різні українські міста, зокрема — Вінниця. Оновленою стратегією передбачено інтеграцію системи квитків в єдину автоматизовану систему оплати проїзду для всіх 4 видів громадського транспорту.

Теґи: Київ
Джерело: КМДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: