Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні почав діяти закон про e-квитки для міського транспорту

V Ukraїni počav dijaty zakon pro e-kvytky dlja miśkogo transportu

Проїзний документ надаватиме право користуватися громадським транспортом після реєстрації в електронній системі
Proїznyj dokument nadavatyme pravo korystuvatysja gromadśkym transportom pislja rejestraciї v elektronnij systemi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  7 травня набув чинності Закон про впровадження автоматизованих систем оплати проїзду в міському громадському транспорті. Документ був підписаний Президентом України ще 3 лютого, але почав діяти через 3 місяці після опублікування. Особливості автоматизованої системи оплати проїзду Відтепер органи місцевого самоврядування мають повноваження вводити автоматизовану систему обліку оплати проїзду, тобто електронний квиток. Проїзний документ надає право користуватися транспортними послугами після реєстрації в автоматизованій системі обліку. Ще до прийняття Закону Міністерство інфраструктури планувало впровадити електронний квиток у Львові та Дніпрі. Чи залишиться пільговий проїзд? Впровадження електронного квитка передбачає оплату проїзду для пільгових категорій населення. Єдине, що кожен користувач громадського транспорту повинен здійснювати реєстрацію проїзних документів. Штраф за безквитковий проїзд Законом про впровадження автоматизованих систем оплати передбачено збільшення штрафу за безквитковий проїзд пасажира в розмірі від 20-ти до 30-кратної вартості проїзду.

7 травня набув чинності Закон про впровадження автоматизованих систем оплати проїзду в міському громадському транспорті. Документ був підписаний Президентом України ще 3 лютого, але почав діяти через 3 місяці після опублікування.

Особливості автоматизованої системи оплати проїзду

Відтепер органи місцевого самоврядування мають повноваження вводити автоматизовану систему обліку оплати проїзду, тобто електронний квиток. Проїзний документ надає право користуватися транспортними послугами після реєстрації в автоматизованій системі обліку. Ще до прийняття Закону Міністерство інфраструктури планувало впровадити електронний квиток у Львові та Дніпрі.

Чи залишиться пільговий проїзд?

Впровадження електронного квитка передбачає оплату проїзду для пільгових категорій населення. Єдине, що кожен користувач громадського транспорту повинен здійснювати реєстрацію проїзних документів.

Штраф за безквитковий проїзд

Законом про впровадження автоматизованих систем оплати передбачено збільшення штрафу за безквитковий проїзд пасажира в розмірі від 20-ти до 30-кратної вартості проїзду.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: