fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Транспорту присвятять окрему стратегію у Вінниці

Transportu prysvjatjať okremu strategiju u Vinnyci
У Вінниці триває робота над створенням Стратегії громадського транспорту до 2030 року. До неї залучені ізраїльські фахівці, а сама стратегія може стати першим подібним документом серед українських міст
U Vinnyci tryvaje robota nad stvorennjam Strategiї gromadśkogo transportu do 2030 roku. Do neї zalučeni izraїľśki fahivci, a sama strategija može staty peršym podibnym dokumentom sered ukraїnśkyh mist
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що пропонують змінити щодо транспорту. Окрім розробки електронного квитка, пропонують також модернізувати парк таксі та закупити електромобілі для обслуговування населення. Саму мережу громадського транспорту у Вінниці модернізують із усуненням дублювання маршрутів. Нововведення охопить різні види громадських перевезень —  за допомогою автобусів, тролейбусів, трамваїв. Додатково також планують запуск формату єдиних зупинок. Для зручності громадян розширять покриття автобусами та маршрутними таксі окремих віддалених районів міста. В планах авторів транспортної стратегії є також місце і для спорудження підземних переходів та перепроектування пішохідних та транспортних зон у місті. Які зміни за допомогою IT передбачено у місті. Також оновленою стратегією передбачено інтеграцію системи квитків в єдину автоматизовану систему. Вона передбачатиме максимально зручну та універсальну систему оплати проїзду для всіх 4 видів громадського транспорту, які є у Вінниці. Йдеться також про запуск системи інформування в режимі реального часу. Для цього будуть змонтовані знаки на зупинках, запущені дані для мобільних додатків з інтегрованим розкладом руху різних видів транспортних засобів для мешканців Вінниці.
Реклама 👇 Замовити

Що пропонують змінити щодо транспорту

Окрім розробки електронного квитка, пропонують також модернізувати парк таксі та закупити електромобілі для обслуговування населення. Саму мережу громадського транспорту у Вінниці модернізують із усуненням дублювання маршрутів. Нововведення охопить різні види громадських перевезень —  за допомогою автобусів, тролейбусів, трамваїв. Додатково також планують запуск формату єдиних зупинок. Для зручності громадян розширять покриття автобусами та маршрутними таксі окремих віддалених районів міста. В планах авторів транспортної стратегії є також місце і для спорудження підземних переходів та перепроектування пішохідних та транспортних зон у місті.

Які зміни за допомогою IT передбачено у місті

Також оновленою стратегією передбачено інтеграцію системи квитків в єдину автоматизовану систему. Вона передбачатиме максимально зручну та універсальну систему оплати проїзду для всіх 4 видів громадського транспорту, які є у Вінниці. Йдеться також про запуск системи інформування в режимі реального часу. Для цього будуть змонтовані знаки на зупинках, запущені дані для мобільних додатків з інтегрованим розкладом руху різних видів транспортних засобів для мешканців Вінниці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: