Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Вінниці почали розробку транспортної стратегії для міста

U Vinnyci počaly rozrobku transportnoї strategiї dlja mista

У Вінниці триває робота над створенням Стратегії громадського транспорту до 2030 року. До неї залучені ізраїльські фахівці, а сама стратегія може стати першим подібним документом серед українських міст
U Vinnyci tryvaje robota nad stvorennjam Strategiї gromadśkogo transportu do 2030 roku. Do neї zalučeni izraїľśki fahivci, a sama strategija može staty peršym podibnym dokumentom sered ukraїnśkyh mist
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що пропонують змінити Окрім розробки електронного квитка, пропонують також модернізувати парк таксі та закупити електромобілі для обслуговування населення. Саму мережу громадського транспорту модернізують із усуненням дублювання маршрутів (автобуси, тролейбуси, трамваї). Додатково запустять єдині зупинки, розширять покриття автобусами та маршрутними таксі. В планах — спорудження підземних переходів та перепроектування пішохідних та транспортних зон. Які зміни за допомогою IT передбачено у місті Також оновленою стратегією передбачено інтеграцію системи квитків в єдину автоматизовану систему оплати проїзду для всіх 4 видів громадського транспорту, які є у Вінниці, а також запуск системи інформування в режимі реального часу (знаки на зупинках, дані для мобільних додатків) з інтегрованим розкладом.

Що пропонують змінити

Окрім розробки електронного квитка, пропонують також модернізувати парк таксі та закупити електромобілі для обслуговування населення. Саму мережу громадського транспорту модернізують із усуненням дублювання маршрутів (автобуси, тролейбуси, трамваї). Додатково запустять єдині зупинки, розширять покриття автобусами та маршрутними таксі. В планах — спорудження підземних переходів та перепроектування пішохідних та транспортних зон.

Які зміни за допомогою IT передбачено у місті

Також оновленою стратегією передбачено інтеграцію системи квитків в єдину автоматизовану систему оплати проїзду для всіх 4 видів громадського транспорту, які є у Вінниці, а також запуск системи інформування в режимі реального часу (знаки на зупинках, дані для мобільних додатків) з інтегрованим розкладом.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: