У столиці відремонтують міст через Русанівську протоку

Čytaty latynkoju
У столиці відремонтують міст через Русанівську протоку

Розпочати роботи планують на початку 2018 року. Нині тривають масштабні ремонтні роботи на шляхопроводах на перетині просп. Комарова та Вацлава Гавела, Одеській площі, просп. Науки, біля станції метро «Нивки» на перетині просп. Перемоги та вул. Щербаківського. Міст через Русанівську протоку буде ремонтуватися паралельно з мостом Метро, щоб не навантажувати Броварський напрямок.

Як не потрапити у затори в столиці

Нагадаємо, що для зручності пасажирів «Київпастранс» створив сторінку, де можна знайти інформацію про тимчасові зміни руху наземного громадського транспорту. Щоб удосконалити комунікацію з пасажирами і зробити проїзд зручнішим, «Київпастранс» інформуватиме киян і гостей міста про тимчасові зміни руху наземного громадського транспорту у Facebook. До того ж, таку інформацію можна знайти на сайті «КП« Київпастранс».

Раніше ми розповідали вам про особливості впровадження електронних квитків у громадському транспорті. Відтепер органи місцевого самоврядування мають повноваженняВ Україні почав діяти закон про електронні квитки для міського транспорту вводити автоматизовану систему обліку оплати проїзду, тобто електронний квиток. Проїзний документ надає право користуватися транспортними послугами після реєстрації в автоматизованій системі обліку. Ще до прийняття Закону Міністерство інфраструктури планувало впровадити електронний квиток у Львові та Дніпрі. У зв’язку з цим певні корективи у свою транспортну стратегію вносятьТранспорту присвятять окрему стратегію у Вінниці різні українські міста, зокрема — Вінниця. Оновленою стратегією передбачено інтеграцію системи квитків в єдину автоматизовану систему оплати проїзду для всіх 4 видів громадського транспорту.