Реклама

🤓 Dynasty Warriors 9: Empires — огляд гри

Реліз має відбутися 15 лютого, проте не всіх користувачів консолей та ПК це тішить. Що ж стало причиною сумнівів у новій Dynasty Warriors 9: Empires?
Čytaty latynkoju
🤓 Dynasty Warriors 9: Empires — огляд гри
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🤓 Dynasty Warriors 9: Empires — огляд гри
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Реліз має відбутися 15 лютого, проте не всіх користувачів консолей та ПК це тішить. Що ж стало причиною сумнівів у новій Dynasty Warriors 9: Empires?

Наша редакція майже на 100% впевнена, що кожен другий наш читач проходив, або намагався подужати, як мінімум одного представника тієї чи іншої серії в жанрі мусоу. А отже ви як мінімум знаєте основні ігрові елементи даних ігор. Якщо ж ви належите до іншої категорії гравців, які взагалі ніц не чули про серії Dynasty Warriors, Samurai Warriors чи Warriors Orochi тоді ми зараз пояснимо, що ж це за такий ігровий жанр мусоу.

Більше новин про ігри шукайте у нашому телеграм-каналі Na chasi / Games. 

По суті, це така собі суміш слешера та Action-RPG де головний герой в супроводі статичної армії розкидає ворожу навалу, час від часу сходячись у боях із тамтешніми генералами (такими собі міні-босами). Основна ціль захопити якомога більше ключових точок і дійти до фінального супротивника, що відправляє загони бійців, котрі, власне, і претендують на позиції вашої армії. Обрані вами герої будуть вимахувати мечами, списами, молотами та іншими видами озброєння, яке притаманне східній культурі. Та окрім холодної чи вогнепальної зброї вам буде доступні певні спеціальні вміння, що будуть використовувати енергію, або ж як її називають у грі – мусоу. Звідси і назва жанру. Стосовно ж сюжету, то здебільшого номерні частини Dynasty Warriors висвітлюють криваві події японо-китайської історії, а саме часи найбільшої ворожнечі між цими двома народами.

Читайте також: 👾 Тематичні місяці в Na chasi. Тема лютого — Японія

Загальний концепт пояснили, тож переходимо до Dynasty Warriors 9: Empire. Навіть без додаткових подробиць від оглядачів (аби не нахапатися спойлерів) ми вже з трейлеру бачимо більшість нововведень, які додали в нову частину серії. З дійсно цікавих варто відзначити елементи політики, де можна без бою домовитися із нейтральними чи нейтрально-ворожими генералами, аби отримати могутніх союзників. Когось доведеться підкупити, когось переконати, а часом союз може залежати від вашої сили. Виглядає загадково та вносить легкі елементи стратегії. Оновили режим облоги фортець та замків. Як і раніше нам необхідно вирізати якомога більше офіцерів, супроводити тарани, катапульти чи вежі, а також перемогти ворожого генерала. Все теж саме, як і в попередніх частинах, але більш вишукано та більш деталізовано. А от, що змусило гравців замислитися про доцільність такого релізу, так це кастомізація ваших офіцерів. Вам дають змогу годинами сидіти в редакторі підбираючи обличчя, зовнішній вигляд, аксесуари, речі та зброю вашим персонажам. І, щось нам підказує, що десь тут ховається донатна система… але це не точно. Побачимо на релізі.

Ось такий неоднозначний очікується реліз цього тижня. Цікаво дізнатися чи плануєте ви грати у Dynasty Warriors 9 Empires? Або чи грали взагалі в якісь варіації жанру мусоу? З нетерпінням чекаємо на ваші відповіді у коментарях.

Трейлер:

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...