Реклама

🧚🏻‍♀️ В Україні створили оригінальну настільну гру за мотивами української міфології

За задумом авторів настільна гра «Чарівний світ. Джерело сили» має стати новим кроком у популяризації нашої міфології.
Čytaty latynkoju
🧚🏻‍♀️ В Україні створили оригінальну настільну гру за мотивами української міфології
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 🧚🏻‍♀️ В Україні створили оригінальну настільну гру за мотивами української міфології
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
За задумом авторів настільна гра «Чарівний світ. Джерело сили» має стати новим кроком у популяризації нашої міфології.

Команда проекту Чарівний світ.UA, яка минулого року випустила мобільний додаток з українськими міфічними героями, створила оригінальну настільну гру «Чарівний світ. Джерело сили».

Це карткова гра, розрахована на дітей молодшого і середнього шкільного віку та сімейну аудиторію. За задумом творців, вона допоможе дітям та дорослим познайомитися з героями української міфології та цікаво провести час, відкриваючи їхні «суперсили».

Гру створено в рамках програми «Діти культури», за підтримки Українського культурного фонду. Перший тираж гри буде безкоштовно розповсюджено серед вибраних шкіл з різних регіонів України.

Нік Лисицький, автор проекту: 

Цією грою ми продовжуємо розпочату минулого року ініціативу з популяризації української міфології, в рамках якої було створено візуалізації 20 героїв та розроблено мобільний додаток з AR. 

У додатку гравець має послухати історію і пройти випробування у інтерактивних квестах, щоб таким чином «оживити» міфічного персонажа у доповненій реальності. Наступний етап — розкриття сил героїв. І розкрити їх можна буде у настільній грі.

Настільна гра «Чарівний світ. Джерело сили» створена за методологією едьютейнменту і виконуватиме не лише розважальну, а й освітню функцію. За допомогою спеціальних інформаційних карток з QR-кодами, гравці зможуть дізнатися більше про історії героїв та їх здібності завітавши на сайт проекту.

Читайте також: 🔪 Red sus: що таке Among Us та чому ця гра стала такою популярною

Чарівний світ UA — культурна ініціатива, яка вперше в історії України здійснює  комплексну візуалізацію та діджиталізацію пантеону героїв української міфології.

У 2020 році команда проекту створила навчально-розважальний мобільний додаток з доповненою реальністю (AR), орієнтований на дитячу та підліткову аудиторію. Серед міфічних героїв, які з’явилися в додатку: праукраїнські боги Перун, Велес, Сварог, карпатський персонаж Чугайстер, донецький підземний дух Шубін, казкові персонажі ― Ох та Кобиляча Голова, та інші (всього ― 20 персонажів).

Окрім настільної гри команда Чарівний світ UA вже працює над анімаційним серіалом з українськими міфічними героями, а також готує до видання інтерактивну книгу.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...