Реклама

👾 Реальний світ VS Horizon Zero Dawn

Чи можливий перебіг подій гри Horizon Zero Dawn в нашому світ? Спробуємо дізнатись.
Čytaty latynkoju
👾 Реальний світ VS Horizon Zero Dawn
  1. Головна
  2. Ігри
  3. 👾 Реальний світ VS Horizon Zero Dawn
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Чи можливий перебіг подій гри Horizon Zero Dawn в нашому світ? Спробуємо дізнатись.

Хочу зразу попередити — зараз будуть сюжетні спойлери. Тому якщо вам цікава ця гра і ви хочете для себе самостійно відкрити її світ (хоча за стільки років можна було ненароком дізнатись майже все), то краще пограйте, а вже потім читайте цю статтю.

☠️ Спочатку був апокаліпсис

Horizon Zero Dawn цікава саме своєю концепцією. У світі цієї гри поєднуються первісні люди, які живуть в світі по якому мандрують роботи, а в деяких місцях можна знайти технології пращурів. Як це сталось? Все просто — спочатку був апокаліпсис.

В недалекому від нас майбутньому люди спромоглися створити штучний інтелект та роботів, які використовували органіку як паливо. Саме це призвело до масового знищення всього органічного і перетворення планети на аналог Марсу. Але люди, які знищили планету, змогли й відновити її, хоча й через тисячу років. Іронічно, що планету відновив також штучний інтелект створений для цього, а знання людей були знищенні людиною, провинною у знищенні всього живого.

Це максимально стислий переказ для людей які не грали, чи для людей які пройшли гру на релізі

🤨 Чи можливо це?

Щодо штучного інтелекту — тут все дуже важко. Люди зі створення комп’ютерів мріють про штучний інтелект, але, як бачимо, якісь зміни є, хоча не прям суттєві. Відкиньмо штучний інтелект і поговоримо саме про роботів, ось тут вже цікаво.

Довго шукати не довелось, американці розроблюють робота, який може працювати майже будь-де. Наразі не дуже відома доля цього робота, але є документи, які досить детально описують можливості машини, цікаво що там є дуже багато сторінок про штучний інтелект, який повинен буде керувати цим роботом.

EATR

Він зовсім не схожий на роботів з гри, але це може бути тільки початком. І хоча розробники й кажуть, що робот повністю «веган» — то ніхто не виключає можливість винаходу двигуна для робота, який може й звірів під’їдати.

Окрім воєнних технологій, є ще й винахідники з Брістольского університету, які розробили EcoBot III. Робот полюбляє продукти з наявністю цукру й має систему перероблювання їжі схожої з людиною — тобто роботу потрібно скидувати перероблену біомасу. Вчені вже планують наступну модель з більшим запасом енергії.

EcoBot III

🤖 Висновки

Роботи на органіці — це вже реальність. Далека до роботів з гри, але не так далеко, як може здаватись. Я впевнений ці два роботи — це лише крихта з розробок, які проводяться в усьому світі, просто ці відомі й наробили галасу. Невідомо, коли, чи при яких обставинах, роботи, які планувались для здобуття енергії з органіки трав’яного походження, перейдуть на органіку з фауни, але людський інтелект спроможний на майже будь-які винаходи й фантастика перетворюється в реальність. Це жахає й захоплює водночас.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...