😳 ЗМІ: Netflix шукає керівника для розвитку відеоігор 

Čytaty latynkoju
😳 ЗМІ: Netflix шукає керівника для розвитку відеоігор 

Відеоігри від Netflix

Згідно з даними джерел видання The Information, наразі Netflix шукає керівника для розвитку власних відеоігор. Стрімінговий сервіс вже звернувся до декількох відомих представників індустрії з пропозицією очолити цей напрям в компанії.

Також за інформацією Netflix розглядає можливість створити підписку на ігри, на кшталт Apple Arcade чи Play Pass.

Розвиток цього напряму дозволить компанії конкурувати з іншими стрімінговими сервісами — Disney+, HBO Max, Amazon Prime.

Які саме ігри будуть від Netflix — наразі точно невідомо. Цілком імовірно, що компанія вироблятиме ігри за своїми найкращими серіалами та шоу. Таке рішення, своєю чергою, дозволить платформі збільшити свою франшизу та здобути більшу кількість користувачів.

Варто зазначити, що Netflix вже раніше випускав декілька інтерактивних шоу, наприклад, You vs. Wild з Беаром Гріллзом. У серіалі можна обирати певні дії головного героя, що потім впливають розвиток подій. Це дозволяє переглядати одну серію щонайменше три чи навіть чотири рази.

Інтерактивні шоу на Netflix мають спеціальну позначку у вигляді зірочки (*) й можуть не працювати на певних пристроях — деяких телевізорах та онлайн-браузерах.