Blyźko 300 ukraїnśkyh pidpryjemstv eksportujuť tovary v JeS

Читати кирилицею
Blyźko 300 ukraїnśkyh pidpryjemstv eksportujuť tovary v JeS

Za slovamy čynovnyci, blyźko 300 ukraїnśkyh pidpryjemstv majuť vidpovidnu sertyfikaciju na postavky svojeї produkciї v kraїny JeS.

Statystyka tovaropotoku v JeS

Jakščo braty do uvagy ukraїnśkyj eksport v sferi poslug, to tut na peršomu misci, za slovamy Mykiľśkoї, znahodjaťsja transportni poslugy. Druge misce zajmajuť informacijni tehnologiї, a takož komunikacijni poslugy. Vona takož zaznačyla, ščo lidyruje z eksportu v Jevrosojuz ne tiľky prodovoľča grupa pidpryjemstv, ale i derevoobrobna promyslovisť, zokrema produkcija meblevoї galuzi.

Nagadajemo, ščo pravo na eksport morozyvaUkraїnśke morozyvo eksportuvatymuť do kraїn JeS do JeS, majuť 3 pidpryjemstva: 2 vyrobnyky morozyva i 1 vyrobnyk zamoroženyh napivfabrykativ. Zagalom Ukraїna eksportuje morozyvo do 30 kraїn svitu. Zgidno z danymy Minenergovugillja, za perše pivriččja 2017 roku porivnjano z analogičnym periodom 2016 roku Ukraїna zmogla zbiľšyty eksportUkraїna zbiľšyla eksport elektroenergiї do JeS elektroenergiї na 44,5% do 3,1 mlrd kVt/god. Nagadajemo, ščo raniše 9 novyh ukraїnśkyh pidpryjemstv vključyly do spysku tyh, jaki majuť pravo eksportuvatyZ Ukraїny eksportuvatymuť moloko v Kytaj do KNR moločnu produkciju.

Dosi pravo eksportu moločnoї produkciї na kytajśkyj rynok maly 18 pidpryjemstv, ale kytajci zbiľšyly cej spysok do 27. Zaznačymo, zgidno zajavy Deržavnoї služby statystyky, u travni vyrobnyctvo moloka u porivnjanni z kvitnem zbiľšyloś na 20% do 1,09 mln tonn.

Do reči, zgidno danyh Minekonomrozvytku, u sični-berezni VVP zris84% produkciї legkoї promyslovosti z Ukraїny jde do JeS na 2,4% u porivnjanni z analogičnym periodom mynulogo roku.