Реклама

🔎 Як війна в Україні вплинула на пошукові запити: дослідження Serpstat

Čytaty latynkoju
🔎 Як війна в Україні вплинула на пошукові запити: дослідження Serpstat
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🔎 Як війна в Україні вплинула на пошукові запити: дослідження Serpstat

2022-го року Україна зіткнулася з російською агресією. Serpstat — українська компанія, більшість наших колег мешкають тут.

Ми вирішили проаналізувати пошукову видачу та зрозуміти, як змінилися тенденції ключових слів за час війни Росії проти України. Перевірили, що шукали люди з різних країн до війни і що шукають зараз. Результати дивіться далі.

Як змінився контент в мережі

Крім того, що Інтернет містить величезну кількість інформації, він також є справжнім світовим суддею. Він допомагає нам побачити реальний світ, дізнатися та розказати правду. З 24 лютого українці та мільйони людей у всьому світі борються з російською пропагандою. Інфлюєнсери, знаменитості та політики роблять все можливе, щоб відкрити пропагандистам очі. Щоб дати світові можливість побачити всі жахи справжньої війни та розвінчати міфи про «рятувальну військову операцію»!

Вебсайти та новини сповнені фактів та даних, і з першого дня війни люди по всьому світу хочуть знати правду. Щоб переконатися в цьому, просто перевірте пошукові запити в США SE:

звіт Serpstat — Пошукові підказки

Завдяки інструменту «Трендові запити» від Serpstat, ми дослідили пошукову видачу. Наприклад, ми перевірили, що шукали росіяни до та під час війни:

 

До війни були такі ключові слова, як «фильм «Огонь», «салют в Москве», «лыжник Александр Ившин», «Блинкен отменил встречу», після початку війни — «bmw и volkswagen остановили производство автомобилей в России», «беженцы из Мариуполя», «путин очищение общества», «курс рубля к доллару», «война на Украине» (доречі, правильно В!!! Україні).

Запити в Україні: до війни — «летнее время», «неизведанное кино», «юваль ной харари», «нормандская четверка»; після початку війни — «обстрел детского дома в Ворзеле», «ракетный обстрел Киева», «приюты», «обстрел Киева 25 февраля».

Запити в США до і після початку війни:

Трендові запити пошукових систем оперативно реагують на суспільний інтерес та настрої користувачів. Це цінне джерело інформації для ЗМІ та журналістів, оскільки воно дозволяє нам підтримувати зв’язок з людьми по всій країні та висвітлювати актуальні теми.

Аналізуючи тренди пошукових систем, ми спостерігаємо інтерес користувачів по всьому світу до ситуації в Україні. Це вплинуло на суспільну свідомість – тисячі людей вийшли на мітинги на підтримку України, за що ми вдячні їм.

Як бачите, приховати інформацію у 21 столітті неможливо, оскільки пошукові системи миттєво реагують на актуальні новини.

Це лише мала частина результатів! Ви можете самостійно перевірити дані у звіті Serpstat. Щоб протестувати інструмент «Трендові запити», просто замовте безкоштовну демонстрацію та подивіться, як він працює!

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Написати коментар