Реклама

😎 VR/AR-гарнітура Apple: з'явилися нові натяки на операційну систему realityOS

Čytaty latynkoju
😎 VR/AR-гарнітура Apple: з'явилися нові натяки на операційну систему realityOS
  1. Головна
  2. Техно
  3. 😎 VR/AR-гарнітура Apple: з'явилися нові натяки на операційну систему realityOS
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

VR/AR-гарнітура від Apple, про яку уже давно ходять чутки, може й не запуститися до 2023 року, проте розробникам вдалося помітити натяки на нову realityOS, яка імовірно буде живити саму гарнітуру.

Вперше під назвою rOS згадка про операційну систему з’явилася у 2017 році у матеріалі Bloomberg. Згодом realityOS також була помічена як частина деяких попередніх збірок iOS 13. Наразі ж портал 9to5Mac повідомляє, що тепер розробникам вдалося знайти посилання на realityOS в репозиторіях GitHub і в журналах завантаження App Store.

Питання про те, що робить RealityOS  від Apple у журналах завантаження App Store твітнув iOS  розробник Ренс Верховен.

Інший розробник Стів Троутон-Сміт пише, що репозиторій GitHub з посиланням на realityOS підтверджує, що вона має власну ОС та симулятор realityOS. Він також припускає, що це може бути просто «залишком чийогось запиту на вилучення з фальшивого облікового запису».

Читайте також: 👾 Тематичні місяці в Na chasi. Тема лютого — Японія

У згаданому ж матеріалі Bloomberg, який згадував rOS у 2017 році, зазначалося, що операційна система заснована на iOS. Відомо, що в Apple люблять  використовувати скорочення ОС для своїх операційних систем, включаючи iOS, watchOS, tvOS, iPadOS і macOS. Зокрема ще повідомлялося, що Джефф Шталь, ветеран Apple, був одним із директорів, відповідальних за програмне забезпечення RealityOS у 2017 році.

apple

Концепт того, як може виглядати гарнітура

Нові згадки про realityOS з’явилися якраз через кілька місяців після того, як аналітик Мінг-Чі Куо заявив, що перша VR/AR-гарнітура від Apple має з’явиться пізніше цього року з «таким же рівнем обчислювальної потужності», що й  у M1 Mac. Куо також припускає, що гарнітура буде окремою платформою, що може додатково пояснити необхідність спеціальної операційної системи.

Хоча також припускається, що realityOS може бути кодовою назвою, яку в Apple використовують протягом п’яти років, однак репортер Bloomberg Марк Гурман зазначає, що кодове ім’я ОС насправді Oak (укр. Дуб), тому RealityOS може бути остаточною назвою.

Після цього у Bloomberg також повідомили, що гарнітура Apple може бути випущена не раніше 2023 року, а у планах компанії було представити її на цьогорічній Всесвітній конференції розробників (WWDC). Відзначається, що Apple стикається з проблемами, які пов’язані з перегрівом, камерами та програмним забезпеченням, які імовірно й впливають на відтягування релізу.

Раніше сенат США схвалив законопроєкт, який має обмежити монополію магазинів застосунків Apple та Google.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...