Реклама

💻 Тренди ринку ПК 2022 та оновлення Windows

Microsoft ділитья статистикою користувацьких звичок
Čytaty latynkoju
💻 Тренди ринку ПК 2022 та оновлення Windows
  1. Головна
  2. Техно
  3. 💻 Тренди ринку ПК 2022 та оновлення Windows
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Microsoft ділитья статистикою користувацьких звичок

Протягом останніх двох років спосіб життя і роботи користувачів ПК значно змінилися. Персональний пристрій (комп’ютер, ноутбук або нетбук, планшет і т.д.) почав грати більш важливу роль, ніж будь-коли. Нова модель поведінки користувача — «необхідність стала звичкою». Компанії вимушені переосмислювати робочі цифрові процеси, аби інновації приносили результативність.

Можна відмітити три основні тренди ринку серед користувачів ПК: зростання обсягів гібридної роботи (віддалений формат і в офісі) та  онлайн-навчання, зміна звичок в рамках перегляду розважального контенту та використання додатків для спілкування онлайн,  також споживацького попиту. Багато співробітників компаній, які отримали можливість працювати у віддалено, хотіли б і надалі продовжувати такий формат. За останні два роки в Windows зафіксували цю тенденцію: кількість користувачів програм для спілкування та спільної роботи виросла у 6 разів (у тому ж Microsoft Teams).

Читайте також: 👾 Тематичні місяці в Na chasi. Тема лютого — Японія

З початку пандемії на 70% більше людей стали дивитися контент через стрімінгові платформи, такі як Hulu, Netflix та YouTube, використовуючи пристрої на базі ОС Windows. Ріст активного ігрового часу серед геймерів збільшився на 35%, це можна порівняти з часом, який люди проводять за телевізором. Також можна відзначити зростання популярності таких сервісів, як покупка товарів і продуктів, запис на візит до лікаря онлайн.

Паралельно з цим збільшується кількість обробки онлайн-замовлень та проведення віртуальних зустрічей. Наприклад, сьогодні користувачі пристроїв на платформі Windows вдвічі частіше користуються комп’ютером для здійснення онлайн-покупок, і витрачають на них близько 40% часу, який вони проводять за пристроєм протягом дня. 

У лютому Microsoft представить нові можливості для Windows 11, де з’явиться функція запуску додатків Android™¹ через Microsoft Store, оптимізована функція вимкнення та ввімкнення звуку (під час дзвінку) з панелі задач, спрощений доступ до функції спільного використання вікон та роботи з ними та оновлений дизайн для двох стандартних: Блокнот і Медіаплеєр.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...