🤔 У Канаді створили застосунок, що дозволяє приймати рішення за інших людей

Čytaty latynkoju
🤔 У Канаді створили застосунок, що дозволяє приймати рішення за інших людей

Застосунок для впливу на рішення

NewNew — це мобільний застосунок, з яким користувачі платять за участь в опитуваннях інших користувачів. Користувачі вирішують, що робити, а автор опитування повинен відзвітувати про це.

Взяти участь в опитуванні коштує від $5 (~137₴) з вирахуванням комісії сервісу, про це повідомляє BBC.

Застосунок NewNew для впливу на рішення

Застосунок створила канадська підприємниця Кортні Сміт у березні цього року. Раніше вона була помічницею репера Дрейка та його менеджеркою. Наразі NewNew вже отримав інвестиції від співзасновника PayPal, актора Вілла Сміта та інвестиційного фонду Andreessen Horowitz.

За словами розробниці NewNew дозволяє людям відчути себе частиною якогось великого процесу. Наприклад, вони можуть вирішувати, які саме події відбуватимуться у новій книзі їхнього улюбленого автора чи навіть попросити назвати одного з персонажів на свою честь.

Наразі на сервісі є приблизно 100 авторів. Вони проводять опитування у форматі відео й користувачі вирішують, що робити. Голосувати можна нескінченну кількість разів, однак навіть якщо ваш варіант в опитуванні не переміг, то гроші не повертаються.

За додаткову сплату від $20 можна попросити зробити певну дію — записати відео на якусь пісню, станцювати тощо. Однак автор може відмовитись від пропозиції й гроші повернуться.

Усі опитування перевіряє штучний інтелект, а пропозиції, що несуть шкоду для життя — видаляють.

Наразі сервіс працює у бета-режимі й вже скоро буде повноцінний запуск в обраних країнах.