🤳🏻 TikTok створить свій застосунок для пошуку роботи

Čytaty latynkoju
🤳🏻 TikTok створить свій застосунок для пошуку роботи

Пошук роботи з TikTok

TikTok тестує застосунок, який дозволить брендам шукати майбутніх співробітників, пише видання Axios з посиланням на свої власні джерела.

Під час першого тестування сервіс буде доступний обмеженій кількості компаній. Платформу не інтегруватимуть до TikTok — це буде окрема веб-сторінка, яка буде доступною через соцмережу.

На сторінці компанії публікуватимуть свої вакансії. Користувачі бачитимуть, кого шукають, і за необхідності можуть написати роботодавцеві, аби отримати додаткову інформацію щодо посади. Але головною перевагою сервісу буде публікація резюме у форматі відеоролика, який можна буде створити навіть безпосередньо у соцмережі.

Такі резюме в першу чергу необхідні на креативні вакансії — так кандидати можуть показати якомога краще свої можливості й досвід. Крім того, соцмережа пропонуватиме користувачам розміщувати свої резюме безпосередньо в акаунтах, аби створити додаткову рекламу сервісу.

Видання Axios також звернуло увагу на те, що один з керівників компанії написав у LinkedIn, що на таке рішення соцмережу надихнула стаття Washington Post про те, як покоління Z використовує TikTok для обміну порадами щодо кар’єри.

Читайте також: 🏔 Максимальна самоізоляція: 3 історії людей, які відправились в соло-похід у гори

Що ще нового буде

Наразі сервіс тестує ще одну нову функцію — онлайн-покупки у соцмережі. Наразі ця функція доступна для деяких користувачів з Європи.

Варто зазначити, що у китайської копії застосунку Douyin така функція вже давно є. Ба більше за рік користувачі соцмережі зробили транзакцій на суму $26 мільярдів. Компанії зможуть відкривати онлайн-вітрини на платформі, приймати замовлення і взаємодіяти з покупцями.