🤖 У США створили робота, який лазером знищує бур’яни

Čytaty latynkoju
🤖 У США створили робота, який лазером знищує бур’яни

Робот винищувач бур’янів

Autonomous Weeder — це робот, що працює на базі штучного інтелекту та за допомогою спеціального термолазера може видаляти бур’яни на полях. Зробили робота у стартапі Carbon Robotics, який знаходиться у місті Сіетл, штат Вашингтон.

За словами засновника стартапу Пола Мікесела, робот має чотири колеса та вагу понад 4 300 кілограмів. Винищувач бур’янів використовує GPS та спеціальні камери для пошуку шкідливих рослин.

Коли Autonomous Weeder знаходить бур’яни, то він видаляє їх завдяки восьми термолазерам потужністю 150 ватів.

Пристрій може видаляти з поля більш ніж 100 тисяч шкідливих рослин щогодини. Варто зазначити, що штучний інтелект розпізнає інші рослини, тому лазер їм не зашкодить.

Робот винищувач бур’янів

Читайте також: 🏔 Максимальна самоізоляція: 3 історії людей, які відправились в соло-похід у гори

За день такий робот може обробити від шести до восьми гектарів землі.

Аби обробити таку кількість землі традиційними методами, як-от ручна робота чи хімікати, доведеться витратити багато часу і це навіть може зашкодити ґрунту.

Штучний інтелект та технології глибокого навчання створюють ефективні технології в різних галузях, і ми раді застосувати їх у сільському господарстві

Пол Мікесел, засновник стартапу Carbon Robotics

Робот працює на дизельному паливі й однієї заправки цілком вистачає на обробку одного поля.

Carbon Robotics виробляють схожі винищувачі бур’янів з 2018 року. Наразі вже можна зробити попереднє замовлення на виготовлення робота, оскільки усі машини на 2021 рік вже розкуплені.