🤔 Facebook створить власні подкасти та аналог Clubhouse з монетизацією

Čytaty latynkoju
🤔 Facebook створить власні подкасти та аналог Clubhouse з монетизацією

Нові можливості Facebook

Засновник соцмережі Марк Цукерберг підтвердив чутки про запуск нових функцій на сайті. У Facebook з’явиться платформа для подкастів та сервіс аудіопублікацій Soundbites.

З Soundbites можна буде записувати короткі аудіоповідомлення, які публікуватимуться у стрічці новин. Перші тести функції планують провести вже протягом наступного місяцю. Щоправда, цілком імовірно, що тестування проходитимуть в обраних країнах, тому не факт, що бета-функція буде доступною в Україні.

Нові можливості Facebook

Подкаст-платформа від Facebook конкуруватиме з іншими великими сервісами, як-от від Apple чи Google.

Читайте також: 🤪 Facebook видалив сторінку французського міста Біч через лайку у назві

Очікується, що платформа може мати навіть свою власну ексклюзивну бібліотеку, однак чиї подкасти там можна буде знайти — ще невідомо.

Вже до цього літа планують зробити повноцінний запуск аудіоспільнот для спілкування. Спочатку це будуть окремі кімнати, де люди обговорюватимуть певні теми й вже потім ця функція з’явиться одразу в Messenger.

У Facebook також підкреслили, що наразі компанія активно працює над цілим переліком нових можливостей для роботи з аудіо — можна буде обробляти записи безпосередньо у застосунку. Крім того, у соцмережі з’явиться монетизація, яка дозволить підтримувати улюблених авторів.