✂️ Depositphotos створив безкоштовний онлайн-інструмент, який видаляє фон із зображення 

Čytaty latynkoju
✂️ Depositphotos створив безкоштовний онлайн-інструмент, який видаляє фон із зображення 

Сервіс для фото від Depositphotos

Міжнародний фотобанк запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного інтелекту й дозволяє редагувати зображення одним кліком.

Відтепер користувачі Depositphotos можуть виконувати такий вид редагування просто на сайті. Інструмент безкоштовний і повністю автоматичний, що дозволяє швидко працювати з необмеженою кількістю зображень.

Історія розробки почалася з бажання створити екосистему, яка буде корисна для наших користувачів і допоможе полегшити їхню роботу з контентом. Технологія заснована на нейромережах: ми навчили алгоритми аналізувати зображення, обробляти дані й вибирати фон для автоматичного видалення. На проєкт – від ідеї до реалізації – пішло близько шести місяців. Наступні кроки будуть спрямовані на вдосконалення інструменту й впровадження нових додаткових функцій для якіснішої роботи з контуром

Ігор Калюжний , Chief Product Officer Depositphotos

Читайте також: 🗺 9 потаємних та незвичайних місць на планеті: де побачити чудеса природи

Є можливість редагувати не лише файли, придбані на Depositphotos, але й свої візуальні матеріали. Можна завантажувати файли у форматах JPEG і PNG.

Відредагований файл доступний для завантаження у форматі PNG з прозорим фоном. Оброблені зображення будуть автоматично видалені через 24 години.

Інструмент видалення фону особливо стане у пригоді у створенні дизайну сайтів, колажів, презентацій, а також предметної фотографії. Щоб скористатися інструментом, завантажте своє зображення на сайті.