🎧 Розробник переробив iPod Classic під Spotify. А ще з ним працюють Bluetooth навушники!

Čytaty latynkoju
🎧 Розробник переробив iPod Classic під Spotify. А ще з ним працюють Bluetooth навушники!

iPod Classic з Spotify

iPod Classic — це медіа-плеєр від Apple який виробляли з 2001 по 2008 роки. За допомогою цього ґаджету можна прослуховувати музику та переглядати відео.

Головною особливістю цього приладу є те, що як на свій час він мав велику кількість вбудованої пам’яті — до 160 гігабайтів. Користувач міг слухати лише завантажені пісні — плеєр не мав доступу до інтернету та стрімінгових сервісів.

Однак Гай Дюпонт (Guy Dupont) знайшов вихід — він модифікував iPod Classic четвертого покоління та підключив до нього Spotify. Свою версію пристрою розробник назвав sPot.

sPot має кольоровий екран та акумулятор на 1 000 mAh.

Крім того, оновлений прилад отримав підтримку Wi-Fi та Bluetooth — раніше можна було скористатись плеєром лише за допомогою роз’єму mini-jack, який Apple прибрали з нових iPhone, починаючи від сьомого покоління.

Гай Дюпонт замінив деякі частини iPod Classic на плату Pi Zero W, а загалом на всі нові компоненти він витратив не більш ніж $100.

З sPot можна повноцінно прослуховувати музику через Spotify — можна переглядати свою бібліотеку, шукати нові пісні та навіть завантажувати їх на пристрій.

Розробник навіть залишив доступ до свого програмного забезпечення та детальну інструкцію, якщо хтось також захоче переробити свій плеєр.

Читайте також: 😳 Коли ну дуже хочеш Nintendo Switch: американець сам зібрав повноцінну консоль вдома

Про Spotify

Якщо ви запитаєте будь-якого користувача Spotify, за що він любить сервіс, то ви точно почуєте у відповідь «механізм рекомендацій». Програмні алгоритми платформи надзвичайно швидко визначають ваші музичні смаки і формують дуже точні автоматичні плейлисти згідно з вашими уподобаннями. Сервіс постійно пропонуватиме вам нових артистів, про яких ви могли навіть й не чути раніше.

Алгоритми Spotify відомі не лише цим — компанія інвестує багато грошей у нейромережі та штучний інтелект, які не лише вгадують ваш настрій, але й намагаються його формувати на основі того, що ви самі хочете слухати, а також відомостей про механізми в людському організмі, які керують нашим настроєм.

Окрім того, Spotify можна користуватись цілком безкоштовно.

Безкоштовна підписка працює лише з рекламою та має певні обмеження:

  • Ви не зможете ввімкнути конкретну пісню — доступне лише випадкове програвання альбому чи плейлиста (shuffle)
  • При цьому, перемкнути трек можна лише 6 разів на годину
  • Слухати музику можна лише онлайн — викачування треків недоступне
  • Кожні кілька треків програвання перериватиметься голосовою рекламою
  • Знижена якість програвання — бітрейт не вищий за 128 kbps

Окрім того, є й інші тарифи — Premium, Family Premium, Premium for Students та Duo Premium. Ціна складає від $2,5 до $7,99.