🔋 Xiaomi презентували безконтактну зарядку, що працює на відстані кількох метрів

Čytaty latynkoju
🔋 Xiaomi презентували безконтактну зарядку, що працює на відстані кількох метрів

Mi Air Charge

Китайська компанія Xiaomi анонсувала технологію Mi Air Charge, яка дозволяє заряджати телефони та інші ґаджети без дротів. Згідно із заявою компанії така зарядка працюватиме навіть на відстані декількох метрів й навіть фізичні перешкоди не впливають на роботу Mi Air Charge.

Одночасно можуть заряджатись одразу декілька пристроїв. Mi Air Charge може самостійно визначати місцеположення техніки та відправляти спеціальні хвилі для зарядки. Зарядка виглядає як коробка, всередині якої є 144 антени, що й передають хвилі, які заряджають.

Mi Air Charge

У Xiaomi сподіваються, що з часом ця технологія загалом замінить звичні способи зарядки за допомогою дротів.

Щоправда, у коментарі The Verge Xiaomi підкреслили, що це лише попередня презентація нової технології — принаймні протягом цього року точно не буде повноцінного релізу.

Читайте також: 🤑 Капіталізація Xiaomi склала більш ніж $100 млрд

Xiaomi не перші, хто заявляє, що вони винайшли бездротову зарядку, яка може працювати на відстані декількох метрів.

Зарядка від Energous

Компанія Energous повідомляє, що вони винайшли безконтактну зарядку, яка може працювати на відстані щонайменше п’яти метрів. Розробники зазначають, що їхня технологія передає близько 10 Вт. енергії на пристрій.

У планах Energous створити зарядні станції, що підтримуватимуть цілі установи — лікарні, заводи та навіть житлові будинки. Таку зарядку пропонують навіть інтегрувати в автівки, аби телефони могли безконтактно заряджатись навіть у дорозі.