🤘🏻 Створили першу бюджетну українську метал-гітару

Čytaty latynkoju
🤘🏻 Створили першу бюджетну українську метал-гітару

Українська метал-гітара

Компанії GT guitars та Bond Guitars  спільно з гітаристом групи Pomsta Ігорем Настенком створили першу бюджетну версію метал-гітари для масового виробництва в Україні.

За словами гітариста, ідея створити таку гітару виникла через те, що в Україні немає вітчизняного інструменту, який би підходив для цього напряму музики та мав би демокартичну ціну.

У нас багато інструментів майстрового виробництва, але це топгітари з ціною $1 000–1 500+. Ми прагнемо створити універсальну, стильну та недорогу рок/метал гітару

Ігор Настенко, Гітарист гурту Pomsta

Гітара виконана у чорному кольорі, має шість струн та звукознімач.

Крім того, очікується, що згодом зможуть випустити й інше устаткування для музикантів.

Вироблення бас-гітари буде логічним кроком, щодо ударних нічого сказати не можу. Народний підсилювач або педалі — цілком можливо, але це вже інші виробники та історія, хоча не менш цікава

Ігор Настенко, Гітарист гурту Pomsta
Читайте також: 🤩 DakhaBrakha, Хамерман знищує віруси, TVORCHI: хто увійшов до лонг-листу Aprize Music Awards

Вартість гітари складає $650. Наразі вже можна зробити попереднє замовлення за посиланням.

Які ще бувають українські гітари

В Україні є ще декілька виробників, гітари яких відомі на весь світ. З 2016 року компанія Universum Guitars виробляє гітари преміального класу й саме їхній інструмент обрав власник премії «Греммі», басист Джон Патітуччі. Також поціновувачем Universum Guitars є ритм-гітарист Еліса Купера та Hollywood Vampires Томмі Генріксен.

А бренд Woodstock особливо популярний серед наших виконавців: The Gitas, «Димна Суміш», O.Torvald, «СКАЙ», Sinoptik та інших. Ба більше, вже незабаром вони випустять звичайну та бас-гітару у колаборації з українським метал-гуртом Space of Variations.