🚙 Reuters: Apple випустить безпілотні автівки до 2024 року

Čytaty latynkoju
 🚙 Reuters: Apple випустить безпілотні автівки до 2024 року

Безпілотні автівки Apple

За інформацією Reuters, компанія Apple наразі працює над розробкою безпілотних автівок й вже до 2024 року може представити першу модель. Очікується, що транспорт матиме новий вид акумулятора, вартість якого буде «радикально» нижче існуючих.

Apple організувала проєкт безпілотників у 2014 році. З того часу до компанії приєднались декілька співробітників Tesla, які наразі й є відповідальними за цей проєкт. Крім того, компанія придбала стартап Drive.ai, який займається виробництвом безпілотних автомобілів.

Як повідомляють у Reuters, компанія має за мету створити автівки доступними для всіх користувачів. Головною особливістю машин буде їх акумулятор, який матиме таку конструкцію, що не тільки знизить вартість автівок, а й підвищить запас ходу безпілотників.

Читайте також: 🚙 Tesla може за допомогою селфі-камери аналізувати стан водія

Компанія планує використовувати унікальну «одноелементну» конструкцію, яка звільняє місце всередині батареї завдяки усуненню деяких модулів. Основною проблемою виробництва є ланцюг постачання деталей — Tesla знадобилось 17 років, аби налагодити стабільне виробництво.

За повідомленням джерел, Apple використовуватиме власні технології сенсорів-LiDAR, які необхідні для безпілотного кермування автівками.

Втім, наразі точно невідомо, чи це будуть повністю автівки Apple — є шанс, що компанія просто домовиться з вже існуючими автовиробниками й випускатимуть машини у колаборації.