fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌱 У 2025 році в Європі буде новий екостандарт для автівок — викиди СО2 менше на 90%

🌱 U 2025 roci v Jevropi bude novyj ekostandart dlja avtivok — vykydy SO2 menše na 90%
Багато експертів вважають, що вже з 2025 року можуть навіть перестати випускати автівки на викопному паливі.
Bagato ekspertiv vvažajuť, ščo vže z 2025 roku možuť naviť perestaty vypuskaty avtivky na vykopnomu palyvi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Екостандарт Euro 7. Екостандарт — це норма, що регулює допустиму кількість шкідливих речовин у викидах автівок. З кожним роком цей стандарт стає жорсткішим, аби відповідати до стану екології сьогодення. Наразі у Євросоюзі вже почали розробляти новий екологічний стандарт для автомобілів та іншого транспорту — Euro 7. Згідно з новими нормами класу А очікується, що рівень викидів СО2 буде нижче на 66% в порівнянні з Euro 6D, викидів азоту — у два рази менше, а викидів твердих частинок — в шість разів менше. А норми класу В передбачають, що рівень викидів СО2 буде нижче на 90% в порівнянні з Euro 6D, викиди азоту — в шість разів менше, а викиди твердих частинок — в 10 разів менше. Читатйте також: 🔋 Green Deal у кожен дім: якою буде Україна у 2050 році. Стандарт Euro 7 класу А почне діяти в Євросоюзі у 2025 році, а Euro 7B зявиться протягом декількох років після нових нормативів. Однак, дуже багато автовиробників вважають, що Європа ще не готова для такого суттєвого переходу та жорстких умов. Ще немає достатньої кількості зарядних станцій для електрокарів, а якщо і є, то лише у великих містах. Експерти побоюються, що це суттєво змінить ринок машин, що працюють на викопному паливі — він може бути на межі існування. Й водночас не буде розвиненої інфраструктури для електроавтівок.
Реклама 👇 Замовити

Екостандарт Euro 7

Екостандарт — це норма, що регулює допустиму кількість шкідливих речовин у викидах автівок. З кожним роком цей стандарт стає жорсткішим, аби відповідати до стану екології сьогодення.

Наразі у Євросоюзі вже почали розробляти новий екологічний стандарт для автомобілів та іншого транспорту — Euro 7. Згідно з новими нормами класу «А» очікується, що рівень викидів СО2 буде нижче на 66% в порівнянні з Euro 6D, викидів азоту — у два рази менше, а викидів твердих частинок — в шість разів менше.

🌱 У 2025 році в Європі буде новий екостандарт для автівок — викиди СО2 менше на 90% 1

А норми класу «В» передбачають, що рівень викидів СО2 буде нижче на 90% в порівнянні з Euro 6D, викиди азоту — в шість разів менше, а викиди твердих частинок — в 10 разів менше.

Читайте також: 🔋 Green Deal у кожен дім: якою буде Україна у 2050 році

Стандарт Euro 7 класу «А» почне діяти в Євросоюзі у 2025 році, а Euro 7B з’явиться протягом декількох років після нових нормативів.

Однак, дуже багато автовиробників вважають, що Європа ще не готова для такого суттєвого переходу та жорстких умов. Ще немає достатньої кількості зарядних станцій для електрокарів, а якщо і є, то лише у великих містах.

Експерти побоюються, що це суттєво змінить ринок машин, що працюють на викопному паливі — він може бути на межі існування. Й водночас не буде розвиненої інфраструктури для електроавтівок.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: