🥳 Instagram дозволив додавати музику в Stories в Україні

Čytaty latynkoju
🥳 Instagram дозволив додавати музику в Stories в Україні

Як додати музику в історію Інстаграм

Ввечері 27 листопада соцмережа почала поступово вмикати функцію додавання музики в історії для українських користувачів. На це звернув увагу користувач з Києва, який спочатку помітив, що в нього стала грати музика в чужих історіях.

Раніше функція додавання музики в сторіс в Instagram? Більше лайків: 10 простих порад як робити класні фотографії в Інстаграм була недоступною в Україні, і навіть якщо подивитися історію з музикою користувача з іншої країни, висвітлювалося повідомлення про недоступність прослуховування музики.

Щоб додати музику в історію, зайдіть у меню створення історії, і там, де вибираєте наліпки, оберіть «Музика». Відкриється каталог доступних пісень.

Інший варіант — ліворуч у панелі вибору формату історії, кнопка «Аудіо»

Після додавання пісні доступні різні опції з редагування вашої історії. Якщо ваша історія — це статичне фото, то музика гратиме не більш ніж 15 секунд.

Якщо ж ви обрали відео, воно автоматично поділиться на відрізки по 15 секунд, і пісня гратиме стільки, скільки грають всі відео.

Кому доступна функція

Незабаром функція ввімкнеться для всіх користувачів. Якщо у вас її немає, варто трохи почекати. Instagram вмикає музику в Stories поступово.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Facebook збирається випустити Libra? Facebook планує випустити Libra вже у січні наступного року вже на початку 2021 року.