📱 В Instagram додали Guides — інструкції для постів

Čytaty latynkoju
📱 В Instagram додали Guides — інструкції для постів

Guides в Instagram

Guides — це функція для створення покрокових інструкцій. Пости з Guides можна розділити на кілька блоків, додати в них текст, світлини, відео або посилання на інші пости й опублікувати в сторіз.

Ще у травні цього року соцмережа тестувала нову функцію з обмеженою кількістю людей. В компанії вважають, що саме під час самоізоляції Guides будуть у пригоді — багато людей почали займатись спортом вдома, й користувачі робили спеціалізовані програми тренувань. З новою функцією можна легко робити чіткі інструкції з покроковими вправами.

Спочатку для користувачів була доступна лише одна категорія — «Здоров’я». Під час тестування користувачі створювали інструкції на тему психічного здоров’я і покращення самопочуття.

Читайте також: 🤳🏻 Дослідження: які книги найчастіше фотографують для Instagram

Тепер же можна робити публікації у категоріях «Продукти», «Місця» та інших.

Guides призначені для великих матеріалів, такі публікації допоможуть перетворити свій обліковий запис на повноцінний блог с постами.

У компанії розраховують, що нова функція дозволить значно збільшити час, які люди проводять у соцмережі — з Guides не треба буде переходити на зовнішні посилання й уся увага сконцентрується саме в Instagram.

Спочатку ви можете не побачити новий вид постів, але вже скоро нова функція стане доступною для всіх користувачів.