fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳🏻 В Instagram додали QR-коди, що дозволяють швидко підписуватись на акаунти

🤳🏻 V Instagram dodaly QR-kody, ščo dozvoljajuť švydko pidpysuvatyś na akaunty
QR-коди повністю замінять іншу схожу функцію соцмережі — Nametags.
QR-kody povnistju zaminjať inšu shožu funkciju socmereži — Nametags.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  QR-коди в Instagram. Через пандемію у всьому світі люди почали значно частіше користуватись QR-кодами. Вони замінили меню в ресторанах, звичні способи оплати та ще безліч багатьох інших функцій у нашому житті. Як передає видання The Verge, у мобільному застосунку Instagram додали спеціальні QR-коди, за допомогою яких можна підписатись на будь-який обліковий запис. У самій компанії очікують, що нові коди дозолять значно спростити знаходження акаунтів у соцмережі. Також це дозволить бізнесу надавати усю необхідну інформацію клієнтам безпосередньо через свій обліковий запис, що може посприяти надходженню нових користувачів в соцмережі. Аби скористатись QR-кодом достатньо просто оновити застосунок до останньої версії та перейти до налаштування профілю. У розділі ви побачите свій QR-код. Його можна зберегти чи частомізувати за вашим стилем — обрати колір, додати емодзі чи зробити селфі. Читатйте також: 🖨 Вчені винайшли 3D-принтер, який робить татуювання, що допомагає в лікуванні. Раніше журналіст Джош Костін знайшов у файлах оновлення iOS 14 інформацію про новий застосунок для зчитування QR-кодів — Gobi. QR-коди від Apple. За допомогою програми Gobi можна буде отримувати інформацію зі спеціальних QR-кодів від Apple, приклади яких також знайшли у файлах операційної системи. Файли Gobi мали QR-коди, які відкривали веб-сайти Mac Pro та Apple Watch. Також був код, що відкривав сторінку з фільмом Зоряні Війни: Бунтар Один на iTunes та код, що відкривав сторінку, де можна було отримати картку від кавярні Starbucks. У коді файлу можна також побачити, що нові QR-коди дозволять використовувати дані про місцезнаходження, що дозволить підлаштовувати інформацію в кодах в залежності від вашого місцеперебування. Також у файлах знайшли приклад доповненої реальності від застосунку. На зображені можна побачити концепт доповненої реальності від Apple — це пагода, японська традиційна будівля. Також ми раніше писали, як НБУ оголосив правила використання QR-кодів для оплати товарів і послуг.
Реклама 👇 Замовити

QR-коди в Instagram

Через пандемію у всьому світі люди почали значно частіше користуватись QR-кодами. Вони замінили меню в ресторанах, звичні способи оплати та ще безліч багатьох інших функцій у нашому житті. Як передає видання The Verge, у мобільному застосунку Instagram додали спеціальні QR-коди, за допомогою яких можна підписатись на будь-який обліковий запис.

У самій компанії очікують, що нові коди дозолять значно спростити знаходження акаунтів у соцмережі. Також це дозволить бізнесу надавати усю необхідну інформацію клієнтам безпосередньо через свій обліковий запис, що може посприяти надходженню нових користувачів в соцмережі.

🤳🏻 В Instagram додали QR-коди, що дозволяють швидко підписуватись на акаунти 1

Просто проскануйте за допомогою камери код і ви відкриєте сторінку в Instagram

Аби скористатись QR-кодом достатньо просто оновити застосунок до останньої версії та перейти до налаштування профілю. У розділі ви побачите свій QR-код. Його можна зберегти чи частомізувати за вашим стилем — обрати колір, додати емодзі чи зробити селфі.

Читайте також: 🖨 Вчені винайшли 3D-принтер, який робить татуювання, що допомагає в лікуванні

Раніше журналіст Джош Костін знайшов🤳🏻 В Instagram додали QR-коди, що дозволяють швидко підписуватись на акаунти 2🤳🏻 Apple може випустити новий застосунок доповненої реальності та свої фірмові QR-коди у файлах оновлення iOS 14 інформацію про новий застосунок для зчитування QR-кодів — Gobi.

QR-коди від Apple

За допомогою програми Gobi можна буде отримувати інформацію зі спеціальних QR-кодів від Apple, приклади яких також знайшли у файлах операційної системи.

🤳🏻 В Instagram додали QR-коди, що дозволяють швидко підписуватись на акаунти 3

Приклади QR-кодів

Файли Gobi мали QR-коди, які відкривали веб-сайти Mac Pro та Apple Watch. Також був код, що відкривав сторінку з фільмом «Зоряні Війни: Бунтар Один» на iTunes та код, що відкривав сторінку, де можна було отримати картку від кав’ярні Starbucks.

У коді файлу можна також побачити, що нові QR-коди дозволять використовувати дані про місцезнаходження, що дозволить підлаштовувати інформацію в кодах в залежності від вашого місцеперебування.

Також у файлах знайшли приклад доповненої реальності від застосунку. На зображені можна побачити концепт доповненої реальності від Apple — це пагода, японська традиційна будівля.

🤳🏻 В Instagram додали QR-коди, що дозволяють швидко підписуватись на акаунти 4

Пагода у доповненій реальності

Також ми раніше писали🤳🏻 В Instagram додали QR-коди, що дозволяють швидко підписуватись на акаунти 5🤳🏻 НБУ оголосив правила використання QR-кодів для оплати товарів і послуг, як НБУ оголосив правила використання QR-кодів для оплати товарів і послуг.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: