🤳🏻 Instagram вперше за декілька років оновить головну сторінку застосунку — магазин та власний TikTok

Čytaty latynkoju
🤳🏻 Instagram вперше за декілька років оновить головну сторінку застосунку — магазин та власний TikTok

Оновлення Instagram 

У оновленні користувачі побачать одну з нових вкладок — Reels. Ця функція дозволяє створювати відео як у TikTok — вони триватимуть 15 секунд й можна буде додавати музику, фільтри та інші різноманітні ефекти. Це не заміна для сторіз, а повноцінний новий формат для створення контенту у соцмережі.

Компанія тестувала цю функцію ще у листопаді минулого року. Спочатку її запустили у Бразилії, а згодом й в Індії, де в червні 2020 року заблокували TikTok.

Читайте також: 🌇 Більше лайків: 10 простих порад як робити класні фотографії в Інстаграм

Також додали й іншу вкладку — Shop. Це буде повноцінний магазин у соцмережі, де покупки можна буде сплатити за допомогою Facebook Pay.

Стрічка можливих товарів формуватиметься через підписки, також сервіс надаватиме рекомендації щодо можливих товарів, які можуть бути цікавими для користувачів.

Вкладки аби зробити пост та перевірити сповіщення перемістили до особистих повідомлень — поряд з Direct.

Як повідомив глава Instagram Адам Моссері, таке оновлення обумовлено «вибухом коротких розважальних відео» та популярністю товарів саме від авторів контенту. На його думку, саме інфлюенсери є одним з найпотужніших засобів реклами.

Найбільший ризик для Instagram полягає не в тому, що ми змінюємося занадто швидко, а в тому, що ми не змінюємося і стаємо неактуальними. Ми раді новому дизайну і вважаємо, що він дасть застосунку вкрай необхідне оновлення, залишаючись вірним нашій головній цінності простоти

Адам Моссері, Глава Instagram