fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳🏻 Facebook об’єднав чати Instagram та Messenger — можна переписуватись через один застосунок

🤳🏻 Facebook ob'jednav čaty Instagram ta Messenger — možna perepysuvatyś čerez odyn zastosunok
Також в Instagram додали нові можливості для листування.
Takož v Instagram dodaly novi možlyvosti dlja lystuvannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Обєднання Instagram та Messenger. Facebook дозволив користувачам Instagram та Messenger спілкуватись безпосередньо в одному застосунку, для цього не потрібно завантажувати іншу додаткову програму. Міжплатформне спілкування доступне для всіх користувачів — навіть якщо у вас немає акаунту в Facebook, то ви можете писати знайомим в Messenger через свій Instagram. Окрім того, можна буде приєднуватись до відеодзвінків з двох різних застосунків. https://www.facebook.com/facebook/videos/665036064444904/?t=1 У компанії підкреслюють, що це не обєднує облікові записи в соцмережах. Усі повідомлення з Messenger будуть доступні лише у програмі, так само буде й з Instagram. Понад мільярд людей вже використовують Messenger як місце, де можна поділитися чимось та поспілкуватись з родиною і друзями. Ось чому ми обєднуємо Messenger та Instagram, аби додати в Instagram деякі з кращих функцій Messenger — щоб у вас був доступ до кращого обміну повідомленнями, незалежно від того, яку програму ви використовуєте.. . . Також користувачі сервісів зможуть шукати профілі на обох платформах одночасно, однак цю функцію можна відключити. Читатйте також: 💁🏼‍♀️ У бета-версії Telegram дозволили залишати коментарі до постів. Нові можливості для листування. Як і раніше, користувачі Instagram та Messenger можуть блокувати та повідомляти про небажані повідомлення та дзвінки. Однак ця функція отримає розширення – можна буде надсилати повну бесіду на розгляд адміністрації. В налаштуваннях можна буде обрати, в яку саме папку потраплятимуть нові повідомлення: в чати, в запити чи в папку із забороною отримання — тобто, обмежити доступ до небажаного контенту. До того ж в чатах можна надсилати анімовані реакції та зникаючі повідомлення. Оновлення з обєднанням сервісів вже доступне у деяких країнах. У Facebook обіцяють, що незабаром нові функції стануть доступні для всіх користувачів. Обєднання платформ. Раніше компанія повідомляла, що планує обєднати спілкування у всіх своїх платформах. Цілком імовірно, що у майбутньому буде ще й обєднання з WhatsApp, який також належить Facebook. Однак, месенджер має зашифровані повідомлення, тому наразі не можна повноцінно синхронізувати сервіси. Через це, наприклад, не можна перенести архів повідомлень з iOS на Android та навпаки. Тому обєднання з WhatsApp може відбутись із затримкою. Також ми вже раніше писали, як Facebook контролюватиме авторські права на медіафайли — контроль контенту.
Реклама 👇 Замовити

Об’єднання Instagram та Messenger

Facebook дозволив користувачам Instagram та Messenger спілкуватись безпосередньо в одному застосунку, для цього не потрібно завантажувати іншу додаткову програму.

Міжплатформне спілкування доступне для всіх користувачів — навіть якщо у вас немає акаунту в Facebook, то ви можете писати знайомим в Messenger через свій Instagram. Окрім того, можна буде приєднуватись до відеодзвінків з двох різних застосунків.

У компанії підкреслюють, що це не об’єднує облікові записи в соцмережах. Усі повідомлення з Messenger будуть доступні лише у програмі, так само буде й з Instagram.

🤳🏻 Facebook об'єднав чати Instagram та Messenger — можна переписуватись через один застосунок 1

Понад мільярд людей вже використовують Messenger як місце, де можна поділитися чимось та поспілкуватись з родиною і друзями. Ось чому ми об'єднуємо Messenger та Instagram, аби додати в Instagram деякі з кращих функцій Messenger — щоб у вас був доступ до кращого обміну повідомленнями, незалежно від того, яку програму ви використовуєте.

Також користувачі сервісів зможуть шукати профілі на обох платформах одночасно, однак цю функцію можна відключити.

🤳🏻 Facebook об'єднав чати Instagram та Messenger — можна переписуватись через один застосунок 2

Читайте також: 💁🏼‍♀️ У бета-версії Telegram дозволили залишати коментарі до постів

Нові можливості для листування

Як і раніше, користувачі Instagram та Messenger можуть блокувати та повідомляти про небажані повідомлення та дзвінки. Однак ця функція отримає розширення – можна буде надсилати повну бесіду на розгляд адміністрації.

В налаштуваннях можна буде обрати, в яку саме папку потраплятимуть нові повідомлення: в чати, в запити чи в папку із забороною отримання — тобто, обмежити доступ до небажаного контенту. До того ж в чатах можна надсилати анімовані реакції та зникаючі повідомлення.

🤳🏻 Facebook об'єднав чати Instagram та Messenger — можна переписуватись через один застосунок 3

Оновлення з об’єднанням сервісів вже доступне у деяких країнах. У Facebook обіцяють, що незабаром нові функції стануть доступні для всіх користувачів.

Об’єднання платформ

Раніше компанія повідомляла, що планує об’єднати спілкування у всіх своїх платформах. Цілком імовірно, що у майбутньому буде ще й об’єднання з WhatsApp, який також належить Facebook.

Однак, месенджер має зашифровані повідомлення, тому наразі не можна повноцінно синхронізувати сервіси. Через це, наприклад, не можна перенести архів повідомлень з iOS на Android та навпаки. Тому об’єднання з WhatsApp може відбутись із затримкою.

Також ми вже раніше писали, як Facebook контролюватиме авторські права на медіафайли — контроль контенту.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: