🎶 З Apple Watch дозволили грати музику Spotify. Раніше для цього був потрібен телефон

Čytaty latynkoju
🎶 З Apple Watch дозволили грати музику Spotify. Раніше для цього був потрібен телефон

Музика Spotify на Apple Watch

Реліз першого годинника Apple Watch відбувся у 2015 році. Spotify майже одразу подав заявку на розробку застосунку для гаджета, аби можна було слухати безпосередньо з нього музику. Apple відхилила заявку й лише у 2018 році врешті дозволила стрімінговому сервісові зробити програму для Apple Watch.

Втім, версія застосунку для годинника мала не такий вигляд, який спочатку планували зробити у Spotify. Протягом двох років Apple Watch працював насамперед як пульт дистанційного керування для музики Spotify, що відтворюється на iPhone або іншому сумісному з платформою пристрої. Платформа навіть створила сайт, присвячений своїй «боротьбі» з Apple — Time to play fair.

Відтепер же можна відтворювати музику з годинника навіть й без телефону — достатньо лише увімкнути Bluetooth та підключити ваші Apple Watch до навушників чи динаміків.

Аби запустити трансляцію музики з годинника, необхідно оновитись до останньої версії застосунку та операційної системи. Потім відкрийте програму та натисніть у правому нижньому кутку на іконку трансляції — там ви побачите перелік доступних пристроїв та напис beta.

Оберіть ваш гаджет й можна відтворювати музику з годинника на пристрій. Втім, це лише тест нової функції й вона може бути доступною не для всіх користувачів. У компанії вже повідомили, що нова можливість стане доступною для всіх власників Apple Watch найближчим часом.