Реклама

🤓 В українських школах запустили електронні щоденники та журнали

Čytaty latynkoju
🤓 В українських школах запустили електронні щоденники та журнали

Електронні щоденники та журнали

Міністерство освіти і науки України запустило пілотний проєкт програмного забезпечення для електронних журналів та щоденників. Щонайменше два-три заклади з кожної області братимуть участь у тестововму періоді, який триватиме з 5 до 16 жовтня.

Після цього електронні щоденники та журнали стануть доступними для всіх навчальних закладів України безкоштовно.

Система зроблена на базі модульного забезпечення АІКОМ, яке використовували для збору освітньої статистики. МОН вже готує зміни до нормативно-правових документів, аби школи могли повноцінно перейти на електронну версію документів.

Це дозволить прибрати зайве навантаження на вчителів. А в майбутньому, завдяки широкому застосуванню електронних журналів, коли учень змінюватиме школу, вся інформація про його успішність, здобутки тощо буде прямувати за ним до нового навчального закладу. А для нас буде відкрита ще й можливість переспрямовувати за таким учнем державні кошти на його навчання.

Артур Селецький, Заступник Міністра освіти і науки
Читайте також: ✍🏻 В Україні з’явиться перша білоруська онлайн-школа

Також планують зробити відеоуроки для вчителів, батьків та учнів з детальним роз’ясненням, як користуватись системою.

Батьки зможуть перевірити інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі вчителів тощо.

Раніше ми вже писали? У США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його, як у США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його.