fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😈 У США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його

😈 U SŠA učni vyjavyly, ščo їh roboty perevirjaje štučnyj intelekt ta znajšly sposib naduryty jogo
Людство 1:0 техніка.
Ljudstvo 1:0 tehnika.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Штучний інтелект та його недоліки. Учні сьомого класу однієї зі шкіл США зрозуміли, що їх роботи на онлайн-платформі для навчання Edgenuity перевіряє не людина, а алгоритм. Система дуже швидко перевіряла тести та ставила оцінки після складання іспитів — саме через це учні й зрозуміли, що штучний інтелект перевіряє їх роботи. Дана Сіммонс, вчителька історії та мати одного з учнів, виявила зі своїм сином, що система працює некоректно, оскільки вони обидва отримали за іспит з історії лише 50 балів зі 100. Проаналізувавши роботи вони врешті зрозуміли, що штучний інтелект можна легко надурити — достатньо лише використовувати в кінці кожної відповіді на питання список з ключових слів, які система очікувала знайти. Наприклад, аби отримати максимальну кількість балів на питання У чому була перевага розташування Константинополя для Візантійської імперії? достатньо лише написати караван, корабель, Індія, Китай, Близький Схід. До того ж неважливо, в якому саме переліку і наскільки логічно будуть розташовані ці слова. Спочатку достатньо написати декілька речень будь-якого змісту, а потім просто додати ключові слова. Виявилось, що алгоритм запрограмований так, що відповіді без ключових слів отримували 0%, а з хоча б одним таким словом — 100%. Читатйте також: 🧐 Philosopher AI: вийшов сайт, де штучний інтелект відповідає на філософські запитання. https://twitter.com/DanaJSimmons/status/1300997133311508480 Учні інших закладів поділилися своїм досвідом обману алгоритму Edgenuity. Так, іноді вони просто копіюють текст своїх питань і вставляють його в поле відповіді, оскільки він найчастіше містить необхідні ключові слова. Інший учень повідомив, що списки ключів доступні в інтернеті. Деякі навіть спеціально робили помилки, щоб не викликати підозри у вчителів за стабільно високі бали. За словами Сіммонс, її радує той факт, що син зміг обдурити алгоритм і отримав при цьому нові навички. Однак, зазначає вона, не всі учні та їхні батьки мають відповідні навички. Тому мати школяра вважає, що онлайн-навчання породило проблему цифрової нерівності. Також ми вже раніше писали, як штучний інтелект навчили перетворювати розмиті фото на чіткі портрети.
Реклама 👇 Замовити

Штучний інтелект та його недоліки

Учні сьомого класу однієї зі шкіл США зрозуміли, що їх роботи на онлайн-платформі для навчання Edgenuity перевіряє не людина, а алгоритм. Система дуже швидко перевіряла тести та ставила оцінки після складання іспитів — саме через це учні й зрозуміли, що штучний інтелект перевіряє їх роботи.

Дана Сіммонс, вчителька історії та мати одного з учнів, виявила зі своїм сином, що система працює некоректно, оскільки вони обидва отримали за іспит з історії лише 50 балів зі 100. Проаналізувавши роботи вони врешті зрозуміли, що штучний інтелект можна легко надурити — достатньо лише використовувати в кінці кожної відповіді на питання список з ключових слів, які система очікувала знайти.

Наприклад, аби отримати максимальну кількість балів на питання «У чому була перевага розташування Константинополя для Візантійської імперії?» достатньо лише написати «караван, корабель, Індія, Китай, Близький Схід».

😈 У США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його 1

До того ж неважливо, в якому саме переліку і наскільки логічно будуть розташовані ці слова. Спочатку достатньо написати декілька речень будь-якого змісту, а потім просто додати ключові слова.

Виявилось, що алгоритм запрограмований так, що відповіді без ключових слів отримували 0%, а з хоча б одним таким словом — 100%.

Читайте також: 🧐 Philosopher AI: вийшов сайт, де штучний інтелект відповідає на філософські запитання

Учні інших закладів поділилися своїм досвідом обману алгоритму Edgenuity. Так, іноді вони просто копіюють текст своїх питань і вставляють його в поле відповіді, оскільки він найчастіше містить необхідні ключові слова.

Інший учень повідомив, що списки ключів доступні в інтернеті. Деякі навіть спеціально робили помилки, щоб не викликати підозри у вчителів за стабільно високі бали.

За словами Сіммонс, її радує той факт, що син зміг обдурити алгоритм і отримав при цьому нові навички. Однак, зазначає вона, не всі учні та їхні батьки мають відповідні навички. Тому мати школяра вважає, що онлайн-навчання породило проблему цифрової нерівності.

Також ми вже раніше писали😈 У США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його 2🧠 Штучний інтелект навчили перетворювати розмиті фото на чіткі портрети, як штучний інтелект навчили перетворювати розмиті фото на чіткі портрети.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: