🌯 Стартап Burrito Pop винайшов «тримач для шаурми» — чого це не вигадали раніше?

Čytaty latynkoju
🌯 Стартап Burrito Pop винайшов «тримач для шаурми» — чого це не вигадали раніше?

«Тримач для шаурми» від Burrito Pop

На платформі Kickstarter запустили збір коштів на вельми незвичну та й неймовірно корисну річ — «тримач для шаурми». Це не тільки стильний аксесуар, а й ще зручний термос, за допомогою якого можна збергіати їжу протягом довгого часу.

Заснувала стартап дизайнерка Меділн Вудс. Ще у 2012 році вона виявила, що їсти буріто значно зручніше, якщо покласти його в звичайну чашку. У 2017 році вона розробила дизайн для «тримача» та знайшла команду, яка реалізувала її ідею.

Читайте також: 🤤 Фарш Beyond Meat почали продавати в супермаркетах Україні — де можна придбати

Лише нещодавно запустили краудфаундинг, однак стартап вже зібрав більш ніж 25 тисяч доларів на проєкт, що більш ніж у два рази за необхідну сумму.

Завдяки спеціальному механізму ваша шаурма завжди буде теплою та не ровалюватиметься в руках. За допомогою обертального елементу їжа підніматиметься, що робить значно зручнішим ваш обід.

Окрім того, Burrito Pop можна гріти разом в мікрохвильовці та мити в посудомийній машині. Також у комплекті йде ремінець, з яким зручно транспортувати ваш термос. Наразі представили три версії термосу — синій, білий та рожевий, однак обіцяють додати більше кольорів.

Наразі можна замовити «тримач» з доставкою за $36 (~1 200₴). Після кінця краудфаундингу термос коштуватиме $50 (приблизно 1 500).

Також ми вже раніше писали, як стартап виробляє домовини із грибів — це супер екологічно.